سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57159
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » مسلمان شدن جوان ایتالیایی در استان لرستان
Print This Post
در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان صورت گرفت؛

مرد جوان ایتالیایی با حضور در دفتر آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به دین مبین اسلام تشرف یافت.


به گزارش سلام دلفان،
پیش از ظهر امروز سه شنبه دفتر نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد مهمان ویژه ای داشت، مهمانی که آمده بود تا یکی از بزرگترین تصمیم های زندگی خود را گرفته و آئین و کیش خود را به کامل ترین مکتب هدایت بشر یعنی اسلام تغییر دهد.

آیت الله میرعمادی با خوشرویی پذیرای مهمان خود است؛ برایش از دین اسلام می گوید و ویژگیهای منحصر به فرد این مکتب الهی تا مرد ایتالیایی بر تصمیم خود مصمم تر از قبل شود.

مرد ایتالیایی که سی و چند ساله به نظر می رسد از حضورش در ایران می گوید و اینکه در رشته زمین شناسی مطالعات زیادی در کشورمان و دیگر کشورهای دنیا داشته است و حالا آمده تا به کامل ترین دین خالق آسمانها و زمین تشرف پیدا کند.18032-70940

«جاکم مو ماریا تابی تا» حرفهایش را اینگونه ادامه می دهد: با سفر به ایران و آشنایی با دین اسلام و همچنین خواندن برخی کتابهای مرتبط به دین اسلام علاقمند شدم و همین جرقه ای برای مسلمان شدنم بود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد از مزایا و جامعیت دین اسلام نسبت به سایر ادیان سخن به میان می آورد و اینکه اسلام تضمین کننده سعادت و خوشبختی دنیا و آخرت انسان است.

آیت الله میرعمادی از احکام و دستورات نورانی کامل ترین دین الهی می گوید و یادآور می شود که با این تعالیم می توان در مسیر تعالی قرار گرفت و به کمال دست یافت.

وی در میان حرفهایش به برخی احکام اسلام و فلسفه آنها هم اشاره می کند تا بگوید در این دین آسمانی هیچ دستور و تعلیمی بدون حکمت و دلیل نیست.

مترجم مرد ایتالیایی حرفهای نماینده ولی فقیه در لرستان را آرام برایش ترجمه می کند و سر تکان دادن های «جاکم مو ماریا تابی تا» نشان می دهد که با علاقمندی قلبش را برای پذیرش این آئین آسمانی آماده کرده است.

آیت الله میرعمادی در بین سخنانش از قرآن کریم هم آیاتی قرائت می کند و برای تاکید بر جامعیت این دین و آئین از کلام وحی شاهد مثال می آورد.

وی خطاب به مرد ایتالیایی تشرف به دین اسلام در ماه مهمانی خداوند را به فال نیک می گیرد تا رمضان امسال برای این تازه مسلمان رنگ و بوی ماندگار و خاطره انگیزی بگیرد.

دیدار مرد ایتالیایی با نماینده ولی فقیه در لرستان رو به پایان است؛ آیت الله میرعمادی به نشانه مهمان نوازی و به رسم یادگار یک جلد کتاب قرآن و برخی از کتابهای تالیف شده توسط خودش را به وی هدیه می دهد.

مرد تازه مسلمان اولین وضوی نمازش را هم در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان می گیرد تا آماده نخستین «حی علی خیر العمل» زندگی اش شود./منبع: مهر

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    تیر ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۲

    رحمت خدا بر شیر پاکی که خورده ای و رحمت خدا بر تمامی شما دست اندر کاران این پایگاه خبری محترم رحمتی که قطع نگردد تا ابد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار