سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57249
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » مذاکرات دستاوردهای مطلوبی برای مردم داشته است/ نباید برای جلب افکار عمومی موضوع مذاکرات هسته ای را در حد گروه و جناحی مطرح کنیم
Print This Post
نظر امام جمعه دلفان از جمع بندی مذاکرات هسته ای؛

بحث تحریم ایران از ابتدا بصورت ظالمانه به ایران تحمیل شد و تلاش های تیم مذاکره کننده، حمایت های مقام معظم رهبری و مردم همیشه با عزت ایران باعث شد که مذاکرات به مرحله جمع بندی برسد.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز به جمع بندی مذاکرات هسته ای  اشاره کرد و گفت: بحث تحریم ها از ابتدا بصورت ظالمانه بر مردم استوار ایران تحمیل شد و هم اکنون هم با تلاش ها ی تیم مذاکره کننده ، حمایت های مقام معظم رهبری و مردم همیشه با عزت ایران موجب شد مذاکرات به مرحله جمع بندی برسد.

وی ادامه داد: بیان خطوط قرمز در مذاکرات توسط مقام معظم رهبری و به دنبال آن پشتیبانی های مردم به روش های مختلف از جمله تجمع و ارسال طومار علت عدم عبور تیم مذاکره کننده از خطوط قرمز بود.

حجت الاسلام هاشمی نژاد تصریح کرد: اعتراف دنیا به اینکه با توجه به قدرت و نقش تعیین کننده ایران در سطح جهان و منطقه چاره ای جز توافق نداشته، تثبیت کننده جایگاه بالای جمهوری اسلامی است.

امام جمعه شهرستان دلفان اظهار داشت : نباید برای جلب افکار عمومی این موضوع ملی و فراجناحی را در حد گروه و جناحی مطرح کنیم بلکه بایستی با همدلی و همزبانی و همچنین ارائه نقدهای منصفانه به تیم مذاکره کننده کمک کرد تا به اهداف مد نظر نظام  برسند.

وی از مذاکرات هسته‌ای به عنوان دستاوردی مطلوب برای ملت یاد کرد و گفت: امیدواریم که مذاکرات دستاوردهای خوبی برای مردم داشته باشد و امیدواریم که جمع‌بندی صورت گرفته در مرحله اجرا نیز به خوبی محقق شود.

منبع: دلفان امروز

  1. نویسنده دیدگاه: رازینی
    تیر ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۱

    با سلام و تشکر از بیانات ارزشمند امام جمعه محبوب شهرستان…
    حقیقتا؛این توافق مال همه ی مردم و مختص به کل ایرانیان است ، نبایستی طیفی از وابستگان جریان فتنه شهرستان از این موضوع ملی موج سواری نمایند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار