سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57257
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۹ نظر
خانه » اخبار برتر » سرپرست فرمانداری دلفان: عمق محرومیت دلفان فراتر از آن چیزی است که در بیان بگنجد/ در این دولت جا برای سوء استفاده کنندگان و فرصت طلبان وجود ندارد
Print This Post
در جلسه با اصلاح طلبان دلفان مطرح شد؛

از اینکه درخدمت مردم شریف و قدرشناس و بزرگوار دلفان هستم بسیارخوشحالم و با اوضاع و احوال این شهر بیگانه نیستم.

به گزارش سلام دلفان؛ عصر چهارشنبه و پشت درهای بسته در فرمانداری دلفان و متاسفانه بدون دعوت از خبرنگاران سایت های منتقد دولت، جلسه ای با حضور سرپرست جدید فرمانداری دلفان و فعالان اصلاح طلب شهرستان برگزار شد که از صحبت های رد وبدل شده بین حاضران این جلسه و سرپرست فرمانداری دلفان سخنی به بیرون درز نکرده است،  اما سایت نیوتدبیر که همسو با دولت اعتدال است قسمتی های از صحبت های آقای طولابی را منتشر نموده است که به اطلاع بینندگان سلام دلفان می رسد.

 

جعفرطولابی، فرماندار دلفان با تبریک پیروزی و موفقیت تیم هسته ای ایران گفت: بعد از۲۲ماه تلاش خستگی ناپذیرتیم هسته ای با پشتیبانی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و درایت ریاست جمهوری و استقامت و صبوری مردم شاهد این پیروزی درعرصه بین الملل بودیم.
طولابی در جمع فعالان و نخبگان علمی، فرهنگی و سیاسی شهرستان دلفان افزود:یقیناً این موفقیت برگ زرینی خواهد بود در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در دولت جناب آقای روحانی.
او ادامه داد: اگر تدبیر آقای روحانی در بحث واگذاری مذاکرات هسته ای به دستگاه دیپلماسی که در راس آن شخصیت فعال و شناخته شده در بحث سیاستهای کلامی به نام آقای دکتر ظریف نبود، شاید هم اکنون این موفقیت حاصل نمی شد.
طولابی درخصوص سکانداری فرماندار دلفان گفت: از اینکه درخدمت مردم شریف و قدرشناس و بزرگوار دلفان هستم بسیارخوشحالم و با اوضاع و احوال این شهر بیگانه نیستم.

او گفت: ازگذشته به واسطه مناسبت هایی که با دوستان دلفانی داشته ام به اوضاع و احوال مردم آشنایی کامل دارم. بنابراین یکی از مهمترین انگیزه های اینجانب در قبول کردن این مسئولیت خطیر شناختی بود که از روحیات و خصوصیات خوب مردم عزیز دلفان داشته ام. بطوریکه صداقت ،صفا و صمیمیت و نجابتی که در وجود تک تک مردم دلفان می باشد باعث شد که این مسئولیت را بپذیرم.
فرماندار دلفان تصریح کرد:دغدغه بنده در رفع مشکلات شهرستان کمتر از مردم دلفان نیست و به نوعی خود را متعلق به دلفان می دانم .
جعفر طولابی گفت: عمق محرومیت دلفان فراتر از آن چیزی است که در بیان بگنجد که متاسفانه اگر در گذشته در این شهرستان بیشتر از این سرمایه گذاری می شد الان شاهد این همه محرومیت در حوزه های مختلف نبودیم.
وی ادامه داد: در توسعه اقتصادی، اعتبارات دولتی چندان جوابگو نخواهد بود و امروزه باید بیشتر به دنبال سرمایه گذاری دربخش خصوصی باشیم و سیاست های دولت هم بر همین منوال می باشد.
طولابی افزود: مصمم هستیم تا با مشارکت همه کارگروه های تخصصی در حوزه های مختلف اعم از اقتصادی ،سیاسی ،فرهنگی واجتماعی و فعال شدن این حوزه ها و استفاده از پیشنهادات و راهکارهای همه نخبگان و صاحب نظران شاهد پیشرفت این شهرستان باشیم.
فرماندار دلفان گفت: بزودی شورای توسعه استان با حضور مجموعه مدیران در دلفان برگزار خواهد شد و مدیران استانی بصورت انفرادی یا گروهی بصورت میدانی از مناطق مختلف بازدید خواهند کرد و درحوزه های کاری خود محرومیت ها و کمبودها را از نزدیک مشاهده کنند تا با کمک گرفتن از آنها گام های مهمی برای توسعه و پیشرفت دلفان بر داریم.
وی  در ارتباط با ضرورت تغیر مدیران دولت گذشته در دلفان تصریح کرد: دولت تدبیر و امید مصمم است تا راه را برای مدیرانی فراهم کند که دغدغه خدمت به مردم را داشته باشند و هم و غم مردم را داشته باشند. چرا که در این دولت جا برای سوء استفاده کنندگان و فرصت طلبان وجود ندارد.
جعفرطولابی ادامه داد:باید شرایطی را فراهم کنیم تا با تمام  دلفانی ها که خارج از شهرستان هستند ارتباط داشته باشیم وبا انجام همایشی بتوانیم جمعیت دلفانی های مقیم تهران را به کمک و مشارکت دعوت کنیم و با استفاده از توان فکری و مدیریتی و اقتصادی و بکارگیری آنها در کمک به شهرستان استفاده مطلوب را داشته باشیم.

 

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  تیر ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۸

  سلام . جالبه اینا که خیلی ادعای تمدن و بافرهنگ بودن و اهل گفتگو بودنشون میاد . یکی از شعارهای این اقلیت تند رو زنده باد مخالف من است . !!!!! پس اینم شعره و عمل یوخت // خنده دار است این سیانمایی که برای ابادانی دلفان دارند چون ….خدا حق دلفان را از دلفان فروشان خودخواه بگیرد. الهی امین

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   تیر ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۱۸

   امروز در مجلس ختم شهید دلفانی خیلی از مسئوولین حضور نداشتند بجز امام جمعه و چن نفر دیگر انگار نه انگار ایشان هم سرتیپ بود هم خلبان هم شهید و هم دلفانی اف برما فقط من دیدم این مجلس چقدر غریبانه برگزار شد اشک ادم در میامد

 2. نویسنده دیدگاه: مشکوک
  تیر ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۰۶

  سلام . پشت درهای بسته اونم جلسه با فرماندار و فقط اون افراد خاص > جدی درمورد دلفان حرف زدند یا تقسیم قدرت و پست ؟؟ اینکه فقط تند روهابودن . پس بقیه حزب و گروههاوسایتها … دلفانی نبودن یانیستند شایدم اندازه ی اونا ببخشید فهم ودرک ندارن یا دلسوزتر از اونا نیستن. اینا که به خودشون رحم نمیکنن و باقری رو اونجوری …وای به ما. بلا به دور

  • نویسنده دیدگاه: بیطرف
   تیر ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۰

   هر چند لیاقت جواب دادنو نداری اما مزید اطلاع حضرت عالی بگم که جناب فرماندار در همین جلسه اعام کردند بزودی جلسه ای با آقایون وبزرگان اصول گرا هم برگزار خواهد کرد پس آقای بی خبر روسیاهی بماند برا دیگ .

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  تیر ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۴۰

  به عنوان يكي از حاضران آن جلسه:
  اولاً پشت درهاي بسته نبود وهركسي به راحتي مي تونست ورود و خروج كنه. جالبه چند تن از دوستان شما پشت درختاي فرمانداري پنهان شده بودند و مشغول عكس برداري
  دوماً ما شاهد حضور چهره هايي همچون آقاي بهماني و ديگر عزيزان هم بوديم.
  سوماً اين جلسه با اصلاح طلبان بود و اطلاع رساني هم به صورت پيامكي وقرار نيست كه تمام دلفان باخبر بشن.
  چهارماً خود فرماندار گفت كه ميخوام با صولگرايان جلسه بذارم خب اون جلسه رو بريد .
  پنجم مباحث مطرح شده در اون جلسه دغدغه هاي مردم اين شهر بودند از جمله: فاز 3 و 4 فرهنگيان. اوضاع بيمارستان، مباحث محيط زيستي. استفاده از نيروهاي بومي ، كشاورزي، اشتغال، سهم نورآباد در استان و …
  با درود بر نيك خواهان اين ديار

  • نویسنده دیدگاه: جعفر
   تیر ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۵۶

   آقای حاضر در جلسه
   1- خبرجلسه پشت درب های بسته مربوط به گزارش سلام دلفان است که بد نیست متن خبر را ملاحضه فرمائید
   2- اگر همه می توانستند به راحتی در جلسه حضور داشته باشند پس چرا می فرمائید از پشت درختان فرمانداری آن هم بصورت پنهانی عکس میگرفتند می توانستند از عکاس وخبر نگارها هم دعوت کنند در جلسه شرکت نمایند
   3-خوب است فرماندار محترم جلسات را سیاسی نکند همدلی وهم زبانی را مد نظر داشته باشد که هم اصول گرا وهم اصلاح طلب باهم دغدغه های مردم این شهر را بامسئولین مربوطه بصورت تخصصی حل وفصل نمایند

 4. نویسنده دیدگاه: مرغ زیرک
  تیر ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۹

  جدی مشکل بیمارستان و فلز سه وچهار فرهنگیان ومباحث زیست محیطی و… اونوقت کدوم یک از مسئولین و مدیران اینهارو بیان میکرد . . .ماکه مدیر عامل ومدیر اداره و معاون ادارات مربوط به اینها رو که تو عکسهای چاپ شده ی دلفان خبر عزیز ندیدیم . بجز اقای احمد کاظمی ندیدیم . . شما را به این روزهای عزیز بس کنید لااقل یا زنگی زنگ باشید یا رومی روم . من کاری به چپ و راست و اصلاح و اصول ندارم . فقط اخلاقمدار و راستگو باشید و پنهانکاری نکنید . مردم دلفان مدیران و افرادی را میخواهند که با صدای رسا و گویا وتوانا وشجاع .و باخداترسی و حق گو یی .مظلومیت انهارا فریاد بزنند . نه افراد طماع و خودخواه ومنفعت طلب و دلفان فروش. به قول دوستمان شما برای تقسیم قدرت رفته بودید والا با ….

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   تیر ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۳۲

   خودت فهميدي چي گفتي؟!!!!!!!!!!!!
   مگه قراره مديري بياد اونارو بيان كنه؟
   اگه بحث سياسي كني ميگن ميرن تو جلسه تقسيم پست و اين چيزا مي كنن. اگه مشكلات رو ميگي اينجوري جواب ميدن. ميدونم مشكلت چيه عزيزم ولي شما را به این روزهای عزیز بس کنید لااقل یا زنگی زنگ باشید یا رومی روم .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار