سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57262
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » برگزاری نماز عید سعید فطر در ۱۰۰ مسجد شهرستان دلفان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان از برگزاری نماز عید فطر در ۱۰۰ مسجد روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، امین فاضلی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان عید فطر را یکی از اعیاد بزرگ مسلمانان جهان دانست و تصریح کرد: مسلمانان با حضور در نماز عید فطر وحدت، اتحاد و همبستگی خود را به جهانیان نشان می‌دهند.

وی با بیان اینکه در فضیلت و ثواب عبادت و احیاى عید فطر احادیث ‏بسیاری روایت‏ شده است،افزود: فضلیت عید فطر کمتر از شب قدر نیست و برای درک این شب انجام اعمالی از ائمه(ع) به ما سفارش شده است.
فاضلی اظهار داشت: روز عید فطر روز بسیار مهمی برای مسلمانان است زیرا پس از یک ماه روزه و تهجد و عبادت، برای گرفتن پاداش الهی آماده می‌شوند.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان ادامه داد: طبق هماهنگی و همکاری، مبلغین مستقر، ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد روستایی، هیئت های مذهبی نماز عید سعید فطر در ۱۰۰ مسجد روستایی و حاشیه شهرستان دلفان برپا می‌شود.
فاضلی عنوان داشت: در ماه رمضان امسال برنامه های مختلف فرهنگی، قرآنی و تبلیغی از سوی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان در سطح مساجد، مؤسسات و خانه های قرآن شهری و روستایی و هیئات مذهبی برگزار شد.

  1. نویسنده دیدگاه: خانمی از نمازگزاران
    تیر ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۰۰

    نماز عید فطر در شهرستان دلفان چگونه برگزار شد؟
    در کمال تاسف متصدیان امر با بی دقتی تمام اقدامات موثری را پیرامون نصب سیستم صوتی به نحوی که کل جایگاه را پوشش دهد ننموده بودند به نحوی که دو سوم جمعیت خصوصا قسمت خواهران از همراهی ذکر دعای قنوت با مجری برنامه محروم بودن و این امر باعث نارضایتی نمازگزاران گردید و خیلی از آنان اعتراض خود را با بیان الفاظی مانند بی کفایتی متولیان امر و نفرین به …ابراز داشتندو این بی برنامگی نیز باعث خشم و ناراحتی خیلی از آنها گردید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار