سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57298
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جسد جوان غرق شده در دریاچه گهر پیدا شد
Print This Post

مدیر کل مدیریت بحران لرستان از پیدا شدن جسد جوان غرق شده در دریاچه گهر خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، رضا آریایی  اظهار داشت: پس از حدود یک هفته عملیات جستجو جسد جوان دورودی غرق شده در دریاچه گهر پیدا شد.

وی با بیان اینکه طی چند روز گذشته تلاش های فراوانی برای پیدا کردن جسد این جوان دورودی در دریاچه گهر صورت گرفت عنوان کرد: با این وجود این تلاش ها از سوی غواصان و تیمی که به این منظور پیش بینی شده بود نتیجه ای نداشت.

مدیر کل مدیریت بحران لرستان افزود: برای پیدا کردن جسد این جوان از دریاچه گهر قرار بر این بود که گروه غواصی از استان کرمانشاه طی فردا به استان عزیمت کند.

آریایی با بیان اینکه در نهایت ما از سرپرست سازمان آتش نشانی خرم آباد برای پیدا کردن جسد این جوان کمک خواستیم عنوان کرد: با توجه به اینکه فضل الله رشیدی سرپرست سازمان آتش نشانی خرم آباد به فن شنا در این شرایط آشنا بود از وی خواستیم که برای پیدا کردن جسد این جوان از دریاچه گهر با ما همکاری کند.

وی با بیان اینکه پس چند ساعت جستجو وی موفق شد که جسد این جوان دورودی را از دریاچه گهر پیدا کند و تحویل خانواده وی دهیم.

مدیر کل مدیریت بحران لرستان با بیان اینکه فضل الله رشیدی سرپرست سازمان آتش نشانی خرم آباد کار بسیار بزرگی در این زمینه انجام داد گفت: دریاچه گهر دارای آب بسیار سردی بوده و عمق و وسعت آن بسیا زیاد است و پیدا کردن جسد این جوان توسط وی کار بسیار بزرگ و فوق العاده ای بود.

آریایی در پایان از همکاری مجموعه شهرداری خرم آباد و همچنین سرپرست سازمان آتش نشانی خرم آباد برای پیدا کردن جسد غرق شده این جوان دورودی در دریاچه گهر تقدیر کرد.

مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار