سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5742
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 21 کیلوگرم هرویین در لرستان کشف شد
Print This Post
به گزارش سلام دلفان، به نقل از ایرنا سردار ˈکاظم علیزادهˈ در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان افزود: با تلاش ماموران ستاد مباره با موادمخدر در لرستان، این میزان ...

به گزارش سلام دلفان، به نقل از ایرنا سردار ˈکاظم علیزادهˈ در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی لرستان افزود: با تلاش ماموران ستاد مباره با موادمخدر در لرستان، این میزان موادمخدر در محور کوهدشت کشف شد به طوری که حاملان این موادمخدر قصد داشتند که این مواد را از شرق کشور به تهران و از آنجا به لرستان و ایلام جابجا کنند.

وی تصریح کرد: این میزان موادمخدر که در یک دستگاه خودروی وانت بار در زیر قطعات خودرو جاسازی شده بود، کشف و در این رابطه سه نفر از متهمان نیز دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی در استان لرستان تحویل داده شدند، اظهار داشت: این اقدام با همکاری ستاد مبارزه با موادمخدر استان های لرستان و ایلام صورت گرفته است.

سردار علیزاده افزود: میزان کشفیات موادمخدر در لرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 168 درصد رشد داشته و در این رابطه نیز 248 نفر دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنو نیز 521 کیلوگرم انواع موادمخدر در لرستان با همکاری ستاد مبارزه با موادمخدر این استان و استان های ایلام و کردستان کشف شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار