سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57486
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » «الشاهری» آرزوی اشغال کربلا را به گور برد
Print This Post
منابع خبری عراق از موفقیت نیروهای داوطلب مردمی در به هلاکت رساندن یکی از سرکردگان سعودی داعش خبر داد که پیشتر تهدید به اشغال کربلا و نجف کرده بود. به گزارش ...

منابع خبری عراق از موفقیت نیروهای داوطلب مردمی در به هلاکت رساندن یکی از سرکردگان سعودی داعش خبر داد که پیشتر تهدید به اشغال کربلا و نجف کرده بود.
به گزارش سلام دلفان، به نقل از خبرگزاری رسمی عراق، نیروهای داوطلب مردمی عراق، سرکرده سعودی گروه تروریستی داعش ملقب به “ابوعاصم الشاهری” و هفت نفر از همدستانش را در نزدیکی الرمادی به هلاکت رساندند.

بر اساس این گزارش، یک یگان از رزمندگان گروه عصائب اهل الحق از نیروهای داوطلب مردمی عراق، ابوعاصم الشاهری سرکرده سعودی داعش را به هلاکت رساندند. الشاهری پیشتر تهدید به اشغال کربلای معلی و نجف اشرف و تخریب عتبات مقدسه کرده بود. این تروریست خطرناک سعودی و همدستانش در عملیات منحصر به فرد نیروهای داوطلب مردمی در نزدیکی البوعیثه در شمال شرق الرمادی به هلاکت رسیدند.

نیروهای داوطلب مردمی تلاش یک تروریست انتحاری برای منفجر کردن کامیون حامل 15 تن مواد منفجره با هدف رخنه در خطوط دفاعی نیروهای امنیتی و مردمی در الصقلاویه را ناکام گذاشتند و این تروریست را که سعودی الاصل بود، به هلاکت رساندند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار