سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5757
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دكتر لنكراني رسما به عنوان كانديداي جبهه‌پايداري معرفي شد
Print This Post
  دكتر كامران باقری لنکرانی رسما از سوی جبهه پایداری به عنوان کاندیدای این جبهه معرفی شد. به گزارش رجانيوز، در همایش امروز جبهه پایداری باقری لنکرانی طی بیانیه‌ای رسما به عنوان ...

 

دكتر كامران باقری لنکرانی رسما از سوی جبهه پایداری به عنوان کاندیدای این جبهه معرفی شد.

به گزارش رجانيوز، در همایش امروز جبهه پایداری باقری لنکرانی طی بیانیه‌ای رسما به عنوان نامزد نهایی این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم معرفی شد.
در بخشی از این بیانیه آمده است: جبهه پایداری با توجه به دینداری، ولایتمداری، نگاه گفتمانی، توجه به خرد جمعی و برخورداری از مدارج علمی باقری لنکرانی را معرفی می‌کند.
همایش جبهه پایداری با عنوان «پایداری، حماسه سیاسی، معرفی اصلح» دقایقی پیش در محل سالن سیدالشهدا واقع در میدان هفت تیر، با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گشت.
گفتني است استقبال مردمي از اين همايش به حدي است كه پيش از آغاز مراسم ظرفيت سال تكميل و بسياري از حاميان مردمي در خارج از سالن و حتي خيابان حضور دارند.
متن بيانيه جبهه پايداري انقلاب اسلامي در خصوص معرفي نامزد “اصلح”
متن بیانیه قرائت شده در همایش جبهه پایداری به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحيم
إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَ لَا تَحْزَنُوا و َأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنتُمْ تُوعَدُونَ
بر آنان كه گفتند : پروردگار ما الله است و پايداري ورزيدند، فرشتگان فرود مي‏آيند كه مترسيد و غمگين مباشيد،شما را به بهشتي كه وعده داده شديد بشارت باد.
مردم بصير، شريف و انقلابي ايران
همانگونه كه استحضار داريد انتخابات رياست جمهوري دوره يازدهم به دليل شرايط ويژه و بي بديلي كه در روند حركت تكاملي انقلاب اسلامي و در آغاز دهه پيشرفت و عدالت پديد آمده است از حساسيت خاص و ممتازي بر خوردار است و نامگذاري سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي از سوي رهبر معظم انقلاب بيانگر اين واقعيت است.با توجه به اين شرايط ويژه و حساس بي گمان امت شجاع، بصير، انقلابي، و ولايي و زمان شناس ايران در پيروي قاطعانه از رهبر حكيم و فرزانه خويش حماسه بزرگي را با انتخاب اصلح رقم زده و برگ زرين ديگري بر صفحات پر افتخار و سراسر عزت خود خواهد افزود.
در طول سي و چهار سال پس از پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ملت بزرگ ايران همواره در مقاطع حساس و سرنوشت ساز با حضوري به موقع و تاريخ ساز رهنمود ها و منويات رهبر حكيم و فرزانه انقلاب را نصب العين خويش قرار داده است تا در پرتو آن ، كشور سربلند و پر افتخار ايران اسلامي بدون اندك توقفي به سمت قلل رفيع عدالت و پيشرفت صعود نمايد.
توجه عميق به شرايط جاري كشور و اوضاع پيش رو ايجاب ميكند كه در انتخابات رياست جمهوري آينده همراه با شركت فعال، گسترده، پر شور و حماسي آحاد ملت بزرگ ايران چشمان نافذ و تيزبين امت در تبعيت از امام حكيمش به سوي فردي متمركز گردد كه ويژگي هاي نهادينه شده در ساختار شخصيتي وي موجب اطمينان خاطر مردم شريف كشور عزيزمان گردد .در بحث گزينه اصلح اگر چنانچه شاخص هاي تبيين شده از سوي رهبر حكيم انقلاب، در نهايت دقت اعمال گردد كشور و نظام از هر گونه گزند و آسيبي مصون خواهدگرديد. از اين رو ضرورت هاي شرعي و عقلي ايجاب مي كند كه قطع نظر از هر گونه تعلق گروهي و حزبي با ملاحظه معيار ها و شاخص هاي اعلام شده توسط معظم له شخصيتي اصلح به مردم معرفي شود تا با تصميم قاطع و به هنگام ملت، منتخب اصلح قادر باشد اين مسئوليت بسيار مهم و حساس را به عنوان خدمتگزاري صادق بر عهده گرفته و كشور را در راستاي منويات مقام معظم رهبري به پيش برد.
جبهه پايداري انقلاب اسلامي تا كنون بر حسب وظيفه انقلابي خويش با لحاظ شاخص هاي الهام گرفته از مباني اسلام ناب محمدي (ص)، توصيه هاي امام عظيم الشان راحل و رهنمود هاي رهبر معظم انقلاب به ارزيابي ويژگي هاي تمامي نامزد هاي احتمالي انتخابات رياست جمهوري پرداخته است. در اين ارزيابي از جمله شاخص هاي ” تمكين در برابر قانون” ،”ادامه دهنده برنامه هاي مثبت دوره هاي قبل”،”داراي تراز فكري و شخصيتي ممتاز تر از روساي جمهور سابق”،”فاقد ابعاد منفي و شخصيتي نسبت به روساي جمهور پيشين”،”بهترين شخصيت بين چهره هاي شناخته شده گفتمان انقلاب اسلامي”،” توجه به خرد جمعي”،”داراي نگاه رو به جلو”،”روحيه پر كاري نشاط و شادابي”،”حساسيت نسبت به بيت المال”،”اعتقاد به برنامه محوري”،”روحيه خدمتگذاري”،”مشورت با نخبگان”،”پايبندي به انقلاب”،”پايبندي به ارزش ها”،”پايبندي به منافع ملي”،”پايبندي به نظام اسلامي”،”پايبندي به اخلاق جمعي”،”پايبندي به تدبير”،”حضور با قدرت و قوت در اداره كشور”،”توكل به خدا و تقوا پيشگي”،”اعتماد به توانايي هاي ملت”،”صداقت با مردم””برخوردار از چهره علمي به منظور پيشرفت علم و فن آوري در همه عرصه ها”،”شخصيت ارتقاء دهنده سياست خارجي و مسائل بين المللي با گفتمان انقلابي”،”برجستگي در ارزش هاي انقلاب مانند ساده زيستي، استكبار ستيزي”،”افتخار به انقلابي گري”،”دعوت به عدالت”،”فساد ستيزي”،”دور بودن از تجملات”،”مردمي بودن”،”توجه به نقاط دوردست”،”عمل به وعده ها به نحو مطلوب” تلاش براي الگو شدن جمهوري اسلامي”،”حل مشكلات معيشتي مردم به خصوص اقشار مستضعف و محروم”،”داراي شخصيتي وحدت آفرين و انسجام بخش” و همچنين “شخصيتي فرهنگي در راستاي اعتلاي فرهنگ اسلام ناب محمدي (ص)” و بسياري ديگر از معيار ها كه در سطح تراز اين انتخاب مي توانست مفيد باشد مورد توجه واقع گرديد و در نتيجه سه نفر از برادران انقلابي و ارزشي در راس ارزيابي قرار گرفتند.
در نهايت جبهه پايداري انقلاب اسلامي پس از انجام مذاكرات و مشورت هاي مكرر و طولاني با اين برادران و دريافت نقطه نظرات آنان بدينوسيله برادر متعهد، متخصص، ارزشي، ولايت مدار، مردمي و توانمند و مدير و مدبر، جناب آقاي دكتر باقري لنكراني را به عنوان نامزد اصلح جهت رياست جمهوري دوره يازدهم به مردم عزيز و قدر شناس ايران اسلامي معرفي مي نمايد.
برادرمان دكتر باقري لنكراني علاوه بر امتيازات برجسته اي همچون تقوا، دين داري، ولايت مداري ، كار آمدي ، نگاه گفتماني و رو به جلو ،توجه به خرد جمعي و برنامه محور بودن از مدارج علمي ممتازي برخوردارند.
شايان ذكر است جبهه پايداري انقلاب اسلامي با اطمينان خاطر و با حجت شرعي اين برادر بزرگوار را به ملت ايران معرفي مي نمايد و اعلام مي دارد مادامي كه ايشان عملا در خط اسلام عزيز و ولايت مطلقه فقيه باشند پشتيبان بي دريغ ايشان خواهد بود.
در پايان ضمن دعوت از همه نامزدها و گروه ها به رعايت تقوا و موازين اسلامي در فضاي تبليغات انتخاباتي اعلام مي داريم، اولويت اول جبهه پايداري پر شور بودن فضاي انتخاباتي با حضور عظيم آحاد ملت متعهد ايران در صحنه و خلق حماسه اي است كه در تاريخ پر شكوه انقلاب به نام حماسه سياسي مورد انتظار رهبر معظم انقلاب تجلي نمايد و زمينه خلق حماسه اقتصادي و اعتلاي نظام اسلامي در همه زمينه ها را فراهم آورد.
جبهه پايداري نامزد اصلح را با توجه به معيار ها و شاخص هاي مذكور به مردم عزت مند و قهرمان ايران معرفي مي كند و به تصميم نهايي ملت ايران با همه وجود احترام خواهد نهاد و با قانون مندي و تقوا محوري، پيگير مطالبات مقام معظم رهبري مدظله العالي و مردم شريف و شجاع ايران بمثابه قطره اي در اقيانوس مواج ملت بزرگ ايران خواهد بود.

لنکرانی:جای عدالت را در گفتمان‌های اخیر خالی می‌بینم/ از اعتماد آیت‌الله مصباح قدردانی می‌کنم

نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه از اعتماد همه دوستان به ویژه آیت‌الله مصباح تشکر و قدردانی می‌کنم،‌گفت: آنچه در توان دارم برای گسترش و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی به صحنه می‌آورم.

به گزارش فارس، کامران باقری لنکرانی نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری در همایش این جبهه که عصر امروز برگزار شد، ضمن تشکر از حضور دوستان، نمایندگان مجلس و همکارانش در دولت نهم، گفت:‌ بهترین سرمایه هر کسی یاران مومن است که همچون چشمان بصیر به پیمایش راه کمک می‌کنند.
وی افزود: برخی‌ها به غلط ریاست‌جمهوری را ریاست‌جمهور پنداشتند. رئیس‌جمهوری خدمتگزار مردم است و کسی که در این سمت، عنوانی غیر از خدمتگزاری را برداشت کرده، راه خطایی رفته است.
لنکرانی ادامه داد: برخی از تلقی‌های غلطی که باعث شده بعضی در این راه قدم بگذارند، این اشتباه در مفهوم است.
نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: بعد از مشورت با دوستان و بزرگان از جمله آیت‌الله مصباح، این حقیر وظیفه خود دانستم در این صحنه به عنوان یکی از داوطلبان خدمتگزاری قدم بگذارم.
وی افزود: هر گفتمانی غیر از گفتمان انقلاب اسلامی در نهایت منجر به استخفاف می‌شود و کسانی که گفتمانی غیر از گفتمان انقلاب اسلامی را برگزینند، به استخفاف از یاران و یا رقبایشان می‌پردازند.
لنکرانی خاطرنشان کرد: هر چند بی‌مهری‌ها و توهین‌های فراوانی در هفته‌های اخیر دیده‌ایم، اما امیدواریم که بدی را با بدی جواب ندهیم و تلاش کنیم نکاتی که می‌گوییم نقد در رفتارها و گفتارها باشد نه اشخاص.
نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اسراف در تبلیغات را کار صحیحی نمی‌دانیم، اظهار داشت: ما آنچه می‌پنداریم را با صراحت به مردم عرض می‌کنیم و برای خودم و نزدیکانم چیزی نخواهم خواست و دنبال نمی‌کنیم.
لنکرانی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: در گفتمان‌هایی که این روزها می‌شنویم به دلیل برخی انحرافات، اعوجاجات و سستی‌ها جای عدالت را خالی می‌بینیم و با افتخار اعلام می‌کنیم محوری‌ترین برنامه ما در عرصه مختلف عدالت است و آن را به عنوان یک هدف میانه می‌دانیم و هدف ما نیز لقاء‌ الی‌الله است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: کسی نباید رای مردم را تزئینی بپندارد. آنچه که باعث کارآمدی نظام است، اتکا به آراء مردمی است. البته گروهی هم نباید خیال کنند که می‌توانند با حاشیه‌سازی، خبرسازی و باندبازی آراء مردم را تحت تاثیر قرار دهند و مردم همواره با بهترین انتخاب بصیرت خود را نشان داده‌اند.
نامزد جبهه پایداری در انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به نحوه برخورد با سیاست خارجی جمهوری اسلامی گفت: عده‌ای به گونه‌ای سخن می‌گویند که به دنبال ترویج کرنش به غرب در سطوح مختلف هستند و عده‌ای هم از ماجراجویی می‌گویند. اما امروز کار به جایی رسیده که هر دو، سخن از مذاکره با آمریکا می‌گویند. در حالی که امام(ره) و مقام معظم رهبری استحکام در مواضع و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های کشور را در این حوزه تعیین کرده‌اند و هر کسی غیر از این مسیر را توصیه کند راه درستی معرفی نکرده است.
لنکرانی در ادامه با اشاره به بحث زنان و مسائل پیرامون آن اظهار داشت: متاسفانه اغلب کسانی که در این زمینه سخن گفته‌اند نگاه رضاخانی در این زمینه داشته‌اند. به گمان ما بحث زنان و محوریت آنان در خانواده و جامعه نگاهی مبتنی بر آموزه‌های دینی و اسلامی است و بنده در روز ولادت حضرت زهرا (س) برنامه‌هایم در این مورد را اعلام می‌کنم.
وی در پایان با بیان اینکه از اعتماد همه دوستان به ویژه حضرت آیت‌الله مصباح تشکر و قدردانی می‌کنم،‌گفت: آنچه در توان دارم برای گسترش و ترویج این دیدگاه‌ها به صحنه می‌آورم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار