سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57597
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » در پی انعکاس خبر متقاضی شدن فوق لیسانس های خرم آبادی برای رفتگری /وزارت کشوری ها به خرم آباد می آیند
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

انعکاس متقاضی شدن فوق لیسانس های خرم آبادی برای رفتگری باعث شد تا برخی از متولیان وزارت کشور برای بازرسی این موضوع به خرم آباد بیایند .

13850607-112027-110-11-1به گزارش سلام دلفان، انعکاس متقاضی شدن فوق لیسانس های خرم آبادی برای رفتگری و بازتاب این خبر در رسانه های داخلی و خارجی باعث شد تا برخی از متولیان وزارت کشور بعد از تعطیلات برای بازرسی و بررسی این موضوع به خرم آباد بیایند .

منابع آگاه از آمدن تعدادی از وزارت کشوریها به خرم آباد خبر دادند .

این منبع افزود: این افراد برای بررسی بیشتر پیرامون موضوع بیکاری استان به لرستان سفر می کنند.

این منبع با بیان این مطلب که آمدن این افراد برای بررسی  بیشتر پیرامون این خبر است ، گفت:شنیده ها حکایت از ناراحتی مسوولان استان از انعکاس این خبر دارد .

خبر متقاضی شدن فوق لیسانس های خرم آبادی برای رفتگری در خرم آباد زمانی انعکاس یافت که مرکز آمار از صعود ده درصدی  لرستان در جدول بیکاری خبر می داد .

صعودی که بر کسی عیان نشد که مرجع و منبع مرکز آمار برای این صعود چه بوده است .

لرستان دارای رتبه اول بیکاری در کشور است و این عنوان سالهاست با نام  استان عجین شده ولی اخیراً مرکز آمارقهرمان بیکاری کشور را به میانه جدول سوق داد بی آنکه ملاک و مرجع این تصمیم گیری بر کسی عیان شود .

لرستان همچنان دارای صنایع ورشکسته ، تعطیل، نیمه تعطیل و خیل عظیم بیکاران تحصلیکرده ای است که حاضرند تن به هر کاری بدهند تا عنوان بیکاری از دوششان برداشته شود و به نان و نوایی برسند .

حال که انعکاس خبر متقاضی شدن فوق لیسانس های خرم آبادی برای رفتگری با بازتاب رسانه های داخلی و خارجی همراه بوده است و مسوولان کشوری را حساس کرده مسوولان استانی به جای ناراحتی از انتشار این خبر در داخل و خارج باید از حساسیت به وجود آمده  و پی بردن متولیان امر به عمق فاجعه بیکاری در استان نهایت استفاده و بهره را برای رفع این معضل مهم در لرستان ببرند./صدای رسا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار