سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57629
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کماندوهای سعودی به کمک تروریست‌ها رفتند+عکس
Print This Post

رسانه های عربی وابسته به آل سعود تصاویری از نظامیان اشغالگر سعودی در بندر عدن برای کمک به گروه های تروریستی مسلح و شبه نظامیان مزدور را منتشر کردند.
 

به گزارش سلام دلفان، این رسانه ها از جمله پایگاه خبری یمن سکای، تصاویری از حضور نظامیان اشغالگر سعودی در عدن منتشر کرده اند تا مهر تایید مجددی بر دخالت های آشکار آل سعود در امور یمن همزمان با تجاوزات نظامی به مناطق مختلف این کشور باشد.

جنگنده های سعودی همچنان به بمباران مناطق مختلف به ویژه مواضع ارتش وکمیته های مردمی یمن در راستای حمایت از شبه نظامیان منصور هادی و گروه های تروریستی سلفی همچون القاعده و داعش و حزب الاصلاح ادامه می دهند.

خاطر نشان می شود شبکه‌های رسانه‌ای پرتعداد سعودی و اماراتی و طرفهای همسو با آنها طی روزهای اخیر در یک اقدام هماهنگ برای روحیه بخشی به تروریست‌ها و مزدوران وابسته به خود مدعی سیطره کامل گروه های تروریستی تکفیری و شبه نظامیان مسلح منصور هادی بر بندر عدن از جمله فرودگاه آن شده بودند که روز گذشته منابع رسمی یمنی این ادعا را بی‌پایه و اساس و در چارچوب جنگ روانی و تبلیغاتی متجاوزان سعودی برای روحیه بخشی به مزدورانشان اعلام کرده بودند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار