سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57817
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فرماندهان داعش از فلوجه به ترکیه گریختند
Print This Post

به گفته یک مقام محلی در استان الانبار عراق، فرماندهان گروه تروریستی داعش با فرار از فلوجه، نیروهای خود را رها کرده و به سوی خاک ترکیه گریختند.

به گزارش سلام دلفان، عبدالرحمن النمراوی رییس شورای پشتیبانی فلوجه سه شنبه شب اطلاع داد که به دنبال محاصره فلوجه توسط نیروهای مردمی (الحشد الشعبی) و امنیتی، فرماندهان داعش از این شهر گریخته اند.

وی افزود: آنان از طریق غرب شهر الرمادی ، مرکز الانبار، به سمت سوریه رفته و از آنجا به خاک ترکیه رسیده و هم اکنون در این کشور اقامت دارند.

این خبر هنوز از سوی منابع رسمی نظامی تایید نشده ، اما این منبع محلی گفته که نیروهای موجود داعش در داخل شهر فلوجه به محاصره افتاده و قادر به فرار از این شهر نیستند.

وی همچنین دلیل تاخیر در ورود نیروها به داخل شهر فلوجه و آزادی آن را وسعت زیاد منطقه عملیاتی و نیز تعداد پرشمار روستاهای منطقه عنوان کرد و گفت که بزودی عملیات نهایی آزادی فلوجه شروع خواهد شد.

در همین حال پیش از این فالح العیساوی معاون شورای استان الانبار هم گفته بود که فرماندهان خارجی داعش از فلوجه گریخته اند و فرماندهان محلی به دنبال تماس با مراجع ذیربط عراقی برای دریافت امان نامه هستند.

تاکنون سخنگویان فرماندهی عملیات مشترک هیچیک از این گزارش ها را تایید یا رد نکرده اند.

عملیات اخیر فلوجه از دوشنبه گذشته با هدف آزادسازی این شهر با مشارکت همه جانبه نیروهای الحشد الشعبی ، نیروهای امنیتی و عشایر منطقه آغاز شده است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار