سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 57863
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پشت‌صحنه پایتخت ۴ از خودش جذابتر است
Print This Post

پشت صحنه «پایتخت 4» تا آخر هفته جاری از شب یک سیما به روی آنتن می‌رود اما مشخص نیست تلویزیون چه زمانی را برای پخش در نظر گرفته باشد.

سلام دلفان –  سرپرست گروه کارگردانی سریال «پایتخت ۴» گفت: ساخت سری پنجم پایتخت بستگی به نظر مردم، مسئولان و تیم سازنده این مجموعه تلویزیونی دارد.

علیرضا نجف‌زاده سرپرست گروه کارگردانی سریال”پایتخت4″ با اشاره به کوتاه شدن قسمت‌های این مجموعه تلویزیونی در زمان پخش، گفت: در ابتدا قرار بود که سریال”پایتخت4″در 26قسمت روی آنتن رود که به دلیل پخش والیبال از تعداد قسمت آن کم و به زمان پخش این سریال اضافه شد.

وی ادامه داد: بیشتر قسمت‌های این سریال بالای 50دقیقه مدت زمان پخش را به خود اختصاص داد و خوشبختانه مردم هم از ما راضی راضی بودند.

به زمان سریال “پایتخت”اضافه کردیم
نجف‌زاده با اشاره به استقبال مخاطبان از”پایتخت4″گفت: برای دو قسمت آخر “پایتخت4″ما شبانه روزی تصویربرداری خود را ادامه دادیم تا کار به پخش برسد و نهایت تلاش خود را کردیم تا کم فروشی نکنیم.
این بازیگر با اشاره به توقع مردم از سازندگان این سریال افزود: شاید باور نکنید ولی خانواده‌هایی از بندرعباس به مازندران آمده بودند و به دنبال تیم سازنده “پایتخت4″می‌گشتند تا با آنها از نزدیک صحبت کنند و شاهد ضبط کار باشند.
وی درباره نظرات و انتقاداتی که درباره نبود درام در سری چهارم “پایتخت”مطرح شده بود شده بود،تصریح کرد: سریالی مثل “پایتخت4″بدون شک با داشتن تیم نویسندگان قوی توانست درام خوبی را به تصویر کشد حالا اگر نقدی به نبود درام و یا چگونگی آن از سوی منتقدان مطرح است را باید از نویسندگان کار پرسید.

خوشبختانه مردم این سریال را پسندیدند
نجف‌زاده با اشاره به سلیقه‌های متفاوت مردم تصریح کرد: به هر حال ممکن است هر فردی سلیقه‌ای برای شروع و پایان یک اثر داشته باشد و به عقیده من جلب رضایت همگان کار دشواری است.
این کارگردان ادامه داد: خوشبختانه مردم این سریال را دوست داشتند و در تمام نظرسنجی‌ها به ما ابراز لطف داشتند و “پایتخت” را اثری مردمی می‌دانستند.ما نیز تمام سعی خود را کردیم تا با استاندارد ها پیش رویم و از هیچ پلانی اتفاقی عبور نکردیم.
سرپرست گروه کارگردانی با اشاره به محبوبیت کاراکترها و نظر مخاطبان همراه یک اثرافزود: شاید محبوبیت کاراکترها و تبلیغات باعث رفتن مردم به سینماها شود ولی اگر هر اثری فاکتورهای جذب مخاطب را نداشته باشد،آن فیلم بعد از مدت کوتاهی از روی پرده سینما برداشته خواهد شد و فیلم با ریزش مخاطب مواجه می‌شود دیگر آن تبلیغاتی که توانست مخاطب را به سینما بکشد دیگر نمی‌تواند آن فیلم را نجات دهد و خیلی زود آن اثر فراموش می‌شود.

مسئولان باید برای ساخت سری پنجم “پایتخت”تصمیم بگیرند
نجف‌زاده دراین باره تصریح کرد: همه ما برای سریال “پایتخت4″زحمت کشیدیم و به طور قطع در آسیب شناسی حتما به نقاط مثبت و منفی این کار توجه خواهیم کرد.
وی با اشاره به ساخت سری پنجم “پایتخت”خاطرنشان کرد: ساخت “پایتخت5″به نظر مردم،مسئولان و تیم سازنده این مجموعه بستگی دارد و باید ببینیم که برای ساخت سری پنجم په تصمیمی گرفته می‌شود.
این بازیگر گفت: ما یک پشت صحنه‌ی جذاب از «پایتخت 4» آماده کردیم که به روی آنتن خواهد رفت. پشت صحنه «پایتخت» از خود آن برای مردم جذاب‌تر و دوست داشتنی‌تر خواهد بود. پشت صحنه «پایتخت 4» تا آخر هفته جاری از شب یک سیما به روی آنتن می‌رود اما مشخص نیست تلویزیون چه زمانی را برای پخش در نظر گرفته باشد.

منبع: میزان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار