سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58105
تاریخ انتشار: ۴ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هشدار سازمان سنجش به خانواده‌ها
Print This Post

کار انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۴ از روز دوشنبه ۵ مرداد آغاز و تا ۱۰ مرداد ادامه دارد، براین اساس خانواده‌ها باید در زمینه انتخاب رشته موارد لازم را مورد توجه قرارداده و فریب مؤسسات مختلف را نخورند.

 به گزارش سلام دلفان، انتخاب رشته کنکور سراسری سال 94 از روز یک شنبه 5 مرداد آغاز می‌شود و تا 10 مرداد ادامه دارد.

در ایام انتخاب رشته موسسات مختلفی با تبلیغات گسترده سعی در جذب داوطلبان برای انجام انتخاب رشته و دریافت هزینه‌های متعدد دارند.برهمین اساس سازمان سنجش با صدور اطلاعیه‌ای به خانواده‌ها هشدار داد که برخی از سودجویان و شیادان در قالب عبارات فریبنده چون همکاری با سازمان سنجش اقدام به تبلیغات واهی برای جلب نظر داوطلبان و خانواده‌های آنها می‌کنند.

سازمان سنجش اعلام می‌کند که با هیچ‌یک از افراد و مؤسسات در زمینه انتخاب رشته یا مشاوره همکاری نداشته و نماینده‌ای هم در هیچ یک از مؤسسات یادشده ندارد، بنابراین خانواده‌ها مراقب باشند تا در دام این افراد نیفتند.

داوطلبان برای انتخاب رشته موفق باید دفترچه راهنما را به خوبی مطالعه کرده و با روش‌های گزینش براساس سوابق تحصیلی و گزینش با آزمون با شیوه‌های بومی گزینه آشنا شوند. همچنین وزارت آموزش و پرورش برای کمک به داوطلبان دو هزار و 500 پایگاه مشاوره در سراسر کشور راه‌اندازی کرده که در این پایگاه‌ها کارشناسان مشاور به داوطلبان برای انتخاب رشته کمک می‌کنند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار