سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5811
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای لرستان آغاز شد
Print This Post

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان از آغاز بررسی تایید صلاحیت کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط هیات های اجرایی در استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفانˈمحمدامین رضوانیˈ روز دوشنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود: با توجه به انتخاب هیات های اجرایی و پایان زمان ثبت نام کاندیداهای این دوره از انتخابات، در حال حاضر کار بررسی صلاحیت داوطلبان این دوره از انتخابات در استان آغاز شده است.

وی تصریح کرد: هیات های اجرایی در قبال دریافت پاسخ استعلام های انجام گرفته فعالیت خود را جهت بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان را انجام می دهند تا این اقدام در زمان مقرر خود صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه کار بررسی صلاحیت کاندیداها تا 18 اردیبهشت سال جاری توسط هیات های اجرایی ادامه دارد، اظهار داشت: پس از آن هیات های نظارت وظیفه بررسی صلاحیت ها داوطلبان را آغاز می کنند.

رضوانی افزود: در مجموع چهار هزار و 980 نفر در چهارمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان لرستان به عنوان عضو این شوراها انتخاب می شوند.

وی تصریح کرد: در این دوره از انتخابات چهار هزار و 817 نفر در مناطق روستایی و 163 نفر در مناطق شهری استان لرستان به عنوان اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب خواهند شد.

وی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا در روز 24 خرداد سال جاری، اظهار داشت: در عرصه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و 565 روستا و 26 نقطه شهری این انتخابات برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار