سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58176
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » شهرستان دلفان در بسیاری از شاخص های زیرساختی مشکل دارد
Print This Post
سرپرست فرمانداری دلفان :

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان گفت : این شهرستان در زیرساخت های نظیر راه ارتباطی ، گاز روستایی، آب و برق مشکل دارد

v250به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی سرپرست فرمانداری دلفان گفت:با توجه به وسعت و جمعیت شهرستان دلفان در گذشته در حق این شهرستان اجحاف شده و در زمینه ایجاد امکانات زیرساختی اقدامات مناسبی صورت نگرفته است .وی اظهار داشت : بیش از 170 روستای شهرستان دلفان با مشکل تامین آب شرب مواجه اند که روستاییان برای تامین آب مورد نیاز خود مشکل دارند .

وی بیان داشت : دربخش گازرسانی روستایی با آنکه شهر نورآباد در 20 سال گذشته از نعمت گاز بهره مند شده است اما از 440 روستا تنها 47 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند است .

طولابی ادامه داد : شهرستان دلفان بیش از هزار و 100 کیلومتر راه روستایی دارد اما ضریب راه آسفالته روستایی آن از میانگین استانی کمتر است که این موضوع توجه ویژه مسوولان راه و شهرسازی استان لرستان را می طلبد .

به گفته این مسوول ، بیش از 29 روستای شهرستان دلفان هنوز از نعمت برق بهره مند نیستند .

وی افزود: این روستاها در مناطق سخت گذر شهرستان دلفان واقع شده اند که امیدواریم از سوی مسئولان شرکت برق استان لرستان اعتبار لازم را برای برق رسانی به این روستاها تخصیص دهند .

وی خاطر نشان کرد : گرچه در سال گذشته به همت استاندار لرستان اقدامات خوبی در حوزه شهرستان دلفان صوت گرفته است اما با توجه به عمق محرومیت امیدواریم با تخصیص اعتبارات مورد نیاز و توجه مسئولان استانی شاهد تخصیص اعتبارات خوبی برای جبران توسعه نیافتگی این شهرستان باشیم .

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: بی نام
    مرداد ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۷

    استاد عزیز، خودت پیش قدم شو. بدهی فرمانداری به شهرداری رو بده. 6 میلیارده ها.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار