سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58225
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کلی ستاره فوتبال دنیا مدیون این ایرانی هستند
Print This Post

کیا جورابچیان در فوتبال دنیا اعتبار ویژه ای دارد و خیلی از بازیکنان بزرگ دوست دارند با او کار کنند.

به گزارش سلام دلفان، کیا جورابچیان؛ او را در فوتبال دنیا همه می شناسند. در معاملات بزرگی ردپایش دیده شده است. او صاحب یکی از معتبرترین شرکت های نقل و انتقال بازیکن است.

شرکت او 43 بازیکن در اختیار دارد که اکثرشان یا نامی هستند و یا اینکه در آینده نامی خواهند شد. این ایرانی که با انتقال ماسکرانو و کارلوس توس از لیگ برزیل به وستهام نام خود را بر زبان ها انداخت، از دوستان بسیار نزدیک آبراموویچ مالک میلیاردر چلسی به حساب می آید.

کیا جورابچیان سال ها سهامدار باشگاه پرطرفدار کورینتیانس در برزیل بود. بخشی از سهام وستهام را هم در اختیار داشت که بعدها این سهام را فروخت. او یک بار در این سال ها به ایران سفر کرد و برای زیارت حرم امام رضا(ع) به مشهد رفت و سریعا هم به انگلیس بازگشت.

درباره فعالیت های اقتصادی جورابچیان بحث های زیادی وجود دارد اما فعالیت های فوتبالی او ویژه است.

این ایرانی و شرکتش مدیر برنامه های بازیکنانی به حساب می آیند که اسم و رسم دار هستند. فقط به نام تعدادی از بازیکنانی که از سنین پائین زیر نظر او فعالیت می کنند و به نوعی خودشان را مدیون این فرد ایرانی می دانند، توجه کنید:

کارلوس توس(بوکاجونیورز)، داوید لوئیز و مارکینیوز (پاریسن ژرمن)، ویلیان، لوکاس پیازون، اسکار، رامیرز و والاس(چلسی)، فیلیپ کوتینیو(لیورپول)، الکس (میلان)، داگلاس کاستا(بایرن مونیخ)، ادنیلسون(جنوا)، بوچیلیا (سائو پائولو)، الکس تکسیرا و دنتینهو (شاختار دونستک)، دودو (مینیرو)، تارابت (بنفیکا)، آلیسون (سانتوس)، خولیو سزار (دروازه بان-بنفیکا)، هنری (وستهام انگلیس)، بریسسان (فلامینگو) و….

هر کدام از این بازیکنان نامی در فوتبال دنیا برای خود دارند. اکثر بازیکنان برزیلی او که در این کشور بازی می کنند، جزو بازیکنانی هستند که در آینده به تیم های بزرگ منتقل می شوند.

کیا جورابچیان استعداد فوق العاده ای در انتخاب بازیکنان دارد. وقتی او دست روی ماسکرانو و توس گذاشت هیچکس تصور نمی کرد روزی این دو بازیکن تبدیل به فوتبالیست های بزرگی در دنیا شوند. قرارداد او با این دو بازیکن به شکلی بود که مالک شان به حساب می آند. البته او بعدها به همکاری خود با ماسکرانو خاتمه داد اما کارلوس توس به خاطر دینی که به این ایرانی دارد، همچنان با او کار می کند.

کیا جورابچیان به دلیل رابطه بسیار نزدیکی که با آبراموویچ و مورینیو دارد، با این باشگاه معمولا داد و ستد زیادی می کند. 5 بازیکن او در این باشگاه بازی می کنند. جورابچیان در خرید دیگر بازیکنان هم همواره به آنها مشورت می دهد. جورابچیان در سال های گذشته همواره مورد توجه رسانه های انگستان هم بوده اما هیچگاه با خبرنگاران گفت و گو نمی کند.

او ترجیح می دهد در آرامش به فعالیت های فوتبالی اش ادامه دهد به همین دلیل با همیشه خود را از رسانه ها دور کرده است. شرکت او معمولا با هر بازیکنی قرارداد نمی بندند و سراغ کسانی می روند که بدانند در آینده سود گزافی برایشان خواهند داشت. اغلب ستاره های لیگ برزیل با کیا جورابچیان قرارداد دارند و با دخالت او به فوتبال اروپا خواهند رفت.

او در سال های گذشته در انتقال بازیکنان نامی برزیل به قاره سبز نقش بسیاری داشته و در مهد فوتبال دنیا، فرد بسیار معروفی به شمار می رود. در واقع او به پیشرفت فوتبال برزیل کمک زیادی کرده است و حالا این سوال پیش می آید که او به عنوان یک ایرانی نمی تواند باعث انتقال ستاره های فوتبال به اروپا شود؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار