سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5823
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استقبال داوطلبان از انتخابات شوراها بسیار مطلوب و قابل قبول بوده است
Print This Post

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: استقبال داوطلبان از نام نویسی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان مطلوب و قابل قبول است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا:حسن شریعت نژادˈ روز سه شنبه در جلسه کارگروه اجتماعی استان افزود: انتخابات در بیش از 75 درصد روستاهای واجد شرایط و 25 نقطه شهری استان برگزار می شود.

وی با تاکید بر حضور همه جانبه مردم در انتخابات اظهار داشت: فتنه سال 88 حاصل یک برنامه ریزی 10 ساله بود و در شرایط کنونی نیز دشمنان تلاش می کنند تانتیجه انتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری را به نفع خود رقم بزنند.

وی تصریح کرد: تمامی اقشار جامعه به ویژه فعالان بخش سیاسی و فرهنگی باید زمینه را برای برگزاری انتخابات سالم و با شکوه فراهم نمایند.

وی با اشاره به همزمانی برگزاری انتخابات شوراها و ریاست جمهوری گفت: بر این اساس انتخابات امسال از نظر کمی و کیفی شرایط ویژه ای دارد و همه باید برای حضور دشمن شکن ملت در این عرصه تلاش کنند.

رییس ستاد انتخابات لرستان با بیان اینکه برگزاری انتخابات پرشور موجب خنثی شدن بسیاری از فتنه دشمنان خواهد شد گفت: انتخابات اقتدار و آبروی نظام و تبیین کننده شرایط سیاسی کشور است.

شریعت نژاد افزود: مسوولان دستگاههای فرهنگی باید از نظر پشتیبانی و معنوی انتخابات را حمایت کنند تا این فرایند ملی به خوبی و در سلامت کامل اجرا و برگزار شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار