سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58331
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » كنايه يحيي گل‌محمدی به انتخاب بهترين‌ها
Print This Post

خوشحالم که در برنامه 90 و کانون مربیان، بهترین مربی شدم.

به گزارش سلام دلفان، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: خوشحالم که مدتی پیش در برنامه ۹۰ و همچنین در انتخاب کانون مربیان فوتبال، به‌ عنوان بهترین مربی فصل معرفی شدم. یحیی گل‌محمدی درمورد مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال ایران و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.


خيلي‌ها توقع داشتند شما به عنوان بهترين مربي فصل انتخاب شويد. در اين مورد چه صحبتي داريد؟

من به آقاي فركي تبريك مي‌گويم و ايشان مربي شايسته‌اي است. البته از اين خوشحالم كه در نظرسنجي برنامه ۹۰ و همچنين در كانون مربيان كه آنها هم در انتخاب‌هايشان مسائل كارشناسي را در نظر گرفتند، به عنوان بهترين مربي انتخاب شدم. حالا اينكه چرا در مراسم شنبه شب من انتخاب نشدم، موضوعي نيست كه بخواهم در موردش حرف بزنم. من به آقاي فركي تبريك مي‌گويم.

در مورد انتقادهاي صورت گرفته از نحوه انتخاب برترين‌هاي فوتبال ايران چه صحبتي داريد؟

وقتي اين انتخاب‌ها كارشناسانه باشد مطمئناً حق به حق‌دار مي‌رسد. البته من اطلاعي ندارم كه معيار انتخاب‌ها چه مسائلي بوده است و نمي‌توانم حرف خاصي بزنم.

در مورد انتخاب قاسم حدادي‌فر به عنوان بهترين بازيكن چه نظري داريد؟

قاسم بهترين جايزه اين مراسم را برد و من خوشحالم كه اين جايزه به يك ذوب‌آهني رسيد. اين انتخاب باعث افتخار من و باشگاه ذوب‌آهن است. به حدادي‌فر تبريك مي‌گويم و اميدوارم اين جايزه انگيزه‌اي باشد براي ساير بازيكنان ذوب‌آهن.

شرايط فعلي ذوب‌آهن چطور است؟

وضعيت ما مثل فصل گذشته است و بازيكنان هم نسبت به كاري كه انجام مي‌دهند توجيه هستند. نكته نگران‌كننده دوري از شرايط مسابقه است كه براي همه تيم‌ها اين وضعيت وجود دارد. با اين حال ما آماده بازي با ملوان هستيم.

نظرتان در مورد تقابل با ملوان چيست؟

هميشه بازي‌هاي اول ليگ سخت است چون تيم‌ها در شرايط بازي نيستند. ملوان هم بازيكنان خوبي دارد و با آمدن قلعه‌نويي چهره جديدي گرفته است. بازي در انزلي سخت است ولي اميدوارم در اولين بازي ۳ امتياز را بگيريم.

ليگ را با هدف قهرماني شروع مي‌كنيد؟

فعلاً به قهرماني فكر نمي‌كنيم و صحبت كردن در اين مورد زود است. هدف ما اين است كه كيفيت فني تيم را بالاتر ببريم و بعد از نيم‌فصل اول مي‌توان در مورد قهرماني حرف زد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار