سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58385
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سر بریده؛ هدیه «البغدادی» به عروس و داماد تکفیری
Print This Post

زنی که موفق شد از چنگ داعش بگریزد فاش کرد “البغدادی” سری بریده به عروس و دامادی تکفیری هدیه داد.

به گزارش سلام دلفان، زنی با نام مستعار “لینا” از ساکنان دیرالزور سوریه که در مرکز امنیتی موسوم به “پلیس حسبه”(پلیس دینی داعش) فعالیت می‌کرد، پس از جدایی از این گروه تروریستی فاش کرد: یکی از قضات زن “پلیس حسبه” خواستار اعدام رقیب هم‌جنس خود شد تا بتواند با شوهر او ازدواج کند. این قاضی زن، رقیب خود را به بی‌ایمانی و وفادار نبودن به داعش متهم کرد و درخواست کرد شخصا سر او را از بدن جدا کند.

“ابوبکر البغدادی،” سرکرده داعش، با اعدام شخص مورد نظر به دست این عروس بی‌رحم موافقت نکرد؛ اما به او اجازه داد سر یک قاضی زن دیگر که به جاسوسی متهم شده بود را از بدن جدا کند و آن را هدیه‌ای برای ازدواج این زوج تکفیری قرار داد.

“لینا” در ادامه اعترافات تکان‌دهنده‌اش گفت: ترس، تاثیری خفقان آور بر مناطق تحت کنترل داعش دارد، به شکلی که از کودکان به عنوان خبرچین استفاده می‌شود و زنان ایزدی ربوده شده به عنوان برده جنسی به عناصر داعش اهدا می‌شوند.

وی همچنین از وجود 5 زن انگلیسی در پلیس حسبه داعش خبر داد و گفت: گمان می‌کردیم عناصر داعش و زنان خارجی که به این مکان می‌آیند برای فدا کردن جان خود برای ما آمده‌اند؛ اما به زودی روشن شد که آنها برای طلا، پول و برده جنسی شدن آمده‌اند؛ آنها فقط مشتی متجاوز و دزد بودند.

وی دلیل جدا شدن از گروهک تروریستی داعش را اینگونه شرح داد: تروریستها را ترک کردم زیرا اقداماتی بسیار وحشتناک و مجازاتهای بدنی سنگین از آنها دیدم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار