سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5851
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعلام نظر قطعی صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا 12 خردادماه است
Print This Post

رییس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: اعلام نظر قطعی صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا 12 خردادماه امسال است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا:ˈحسن شریعت نژادˈ عصر چهارشنبه در جمع خبر نگاران افزود:هیاتهای اجرایی در بحث بررسی تایید صلاحیت ها باید از طریق استعلام چهارگانه از دادگستری، اطلاعات، ثبت احوال و نیروی انتظامی اقدام کنندودر این چارچوب استعلام از این مراکز چهار گانه مدنظر است و به هیچ عنوان نباید از تحقیقات محلی استفاده شود.

رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با تاکید بر اینکه کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید از تبلیغات زودهنگام بپرهیزند، گفت: کاندیداها نباید تا زمان تبلیغات نامی از کاندیداتوری خود ببرند.

بگفته وی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان در25 نقطه شهری و هزار و 565 نقطه روستایی برگزار می شود.

وی با اشاره به ثبت نام هزار و 64 نفر برای انتخابات شوراهای شهر لرستان گفت: همچنین شش هزار و 522 نفر نیز برای انتخابات شوراهای اسلامی روستاها ثبت نام کرده اند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان یادآور شد: تعداد کاندیداهای زن شوراهای اسلامی شهر لرستان76 نفر و تعداد کاندیداهای زن شوراهای اسلامی روستا نیز 283 نفر هستند.

شریعت نژادافزود: در مجموع هفت هزار و 586 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان ثبت نام کرده اند.

شریعت نژاد همچنین به تبلیغات کاندیداهای ثبت نام اشاره کرد و گفت: کاندیداها نباید تا زمان تبلیغات نامی از کاندیداتوری خود ببرند.

وی با تاکید بر اینکه کاندیداها نباید یکدیگر را تخریب کنند، افزود: همچنین کاندیداهای ثبت نامی نباید از امکانات دولتی استفاده کنند و در صورت انجام این کار با آنها برخورد جدی می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار