سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58527
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مسئولین باید بدنبال مقاوم سازی ظرفیت های درونی باشند/ هدف اصلی سفر فابیوس به ایران سود جویی بود
Print This Post
حجت الاسلام هاشمی نژاد در خطبه های نماز جمعه:

خطیب نماز جمعه دلفان: یکی از برکات نمازجمعه بالابردن سطح آگاهی و بصیرت سیاسی مردم است.

به گزارش سلام دلفان، حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان دلفان در خطبه های نماز جمعه این هفته ( 9 مردادماه) به سالروز شهادت ابوالقاسم عبدالعظیم حسنی(ع) اشاره کرد وگفت:ایشان یکی از علمایی بودند که در محضر سه امام معصوم به کسب علم و فظیلت مشغول بوده و جد ایشان با 4 واسطه به امام حسن مجتبی(ع) می رسد.DSC00094

وی ادامه داد: در فضیلت ایشان همین بس که روایت است روزی شخصی به دیدار امام هادی(ع) مشرف شدند و امام هادی(ع) به وی فرمودند:” ای ابو حماد ! هنگامی که چیزی از امور دینی در منطقه ات برای تو مشکل شد ، از عبدالعظیم بن عبدالله حسنی بپرس و سلام مرا به او برسان”

امام جمعه شهرستان دلفان در ادامه سخنان خود به لزوم گرامیداشت هفته نماز جمعه اشاره کرد و گفت:یکی از برکات نمازجمعه بالابردن سطح آگاهی و بصیرت سیاسی مردم است.

وی به جایگاه نماز جمعه اشاره کرد و اظهار داشت:نماز جمعه تجلی گاه وحدت و انسجام امت اسلامی است و می توان آن را یکی از ستون های تشکیل دهنده انقلاب اسلامی بر شمرد.

حجت الاسلام هاشمی نژاد افزود:نماز جمعه محلی است که آیه شریفه” اَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم” در آن نمایان و پایگاهی برای آموزه های تربیتی،اخلاقی است که در آن فریاد مرگ بر ستم و ستگران داده می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به توافق ایران و 1+5 در موضوع هسته ای اشاره کرد و گفت: این روز ها سخنانی از مسئولین غربی شنیده می شود که نشان از اعتراف آنها به نیاز به توافق و ارتباط با ایران دارد.

امام جمعه شهرستان دلفان به سفر اخیر وزیر امورخارجه فرانسه به ایران اشاره کرد و گفت:فابیوس یکی از خبیث ترین افراد گروه 1+5 است که پس از امضاء متن برجام برای سودجویی به ایران سفر کرده است و  مسئولین باید متوجه  دشمنی شدید او با ملت ایران باشند.

وی افزود: یکی از افتخارات ما در مذاکرات هسته ای این است که دولت اوباما  هر روز در کنگره بدنبال تائیدآن در گروه های مختلف است.

وی در پایان به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت:ایشان بارها و بارها فرمودند که مسئولین باید توجه خود را به داخل معطوف کنند و بدنبال مقاوم سازی ظرفیت های درونی باشند و همه باید توجه کنند که این سخنان ملاک ما برای تقویت قوای درونی باشد ، زیرا این مسئله باعث تعظیم دوچندان دشمن در برابر ملت عظیم ایران خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار