سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58546
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اسپانیا تضادی با ایران نداشت/ قوانین تحریم را رعایت کردیم
Print This Post
سفیر اسپانیا در خرم آباد مطرح کرد:

سفیر کشور اسپانیا با اشاره به اینکه اسپانیا عضو ۱+۵ نبود و با ایران نیز تضادی نداشت، اظهار داشت: اما اسپانیا قوانین تحریم را رعایت کرد.

81699412-70061077به گزارش سلام دلفان، پدرو ویینا صبح شنبه در حاشیه دیدار با استاندار لرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز به دعوت اتاق بازرگانی خرم آباد برای اولین به لرستان آمده ام، اظهار داشت: تعریف مردم این استان را شنیده بودم و دوست داشتم به لرستان سفر کنم.

وی با بیان اینکه امروز خوشحالم که به لرستان سفر کرده ام، تصریح کرد: عوامل زیادی منجر به این شد که به لرستان سفر کنم اما مهم ترین دلیل سفرم مردم این استان بود.

سفیر کشور اسپانیا با اشاره به موضوع توافقات هسته ای ایران با ۱+۵ گفت: توافقات هسته ای صورت گرفته توافق بسیار مهمی برای مردم و کل دنیا بود و این موضوع را به همه تبریک می گویم.

ویینا با بیان اینکه رئیس جمهور ایران و آقای ظریف در رابطه با توافقات هسته ای زحمت بسیار زیادی کشیدند و کار بسیار مهمی انجام دادند، تصریح کرد: این توافقات باعث می شود روابط بسیار خوبی بین ایران و اروپا ایجاد شود.

وی با تاکید بر اینکه کشور اسپانیا عضو ۱+۵ نبود و با ایران نیز تضادی نداشت و روابط دوجانبه خوبی داشتیم، ادامه داد: اما اسپانیا قوانین تحریم را رعایت کرد.
سفیر کشور اسپانیا با اشاره به اینکه اسپانیا ضدیتی با ایران ندارد، اظهار داشت: در اسپانیا هیچگونه ایران هراسی وجود ندارد و ما نیز از شما دعوت می کنیم که به اسپانیا سفر کنید.

ویینا ادامه داد: به طور حتم توافقات هسته ای در تسهیل روابط ایران و اسپانیا به خصوص در بحث تبادلات اقتصادی تاثیر خواهد داشت.منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار