سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58634
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ارائه آموزش رایگان مراکز فنی و حرفه‌ای دلفان به علاقمندان + لیست رشته ها
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

علی محمد زارعی اظهار داشت: برادران و خواهران علاقمند به شرکت در کلاس های مهارتی می توانند با مراجعه به مراکز فنی حرفه ای شهرستان دلفان به صورت رایگان ثبت نام نمایند.

به گزارش سلام دلفان علی محمد زارعی مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دلفان در گفت گو با سلام دلفان اظهار داشت: 457g (1)

مرکز فنی حرفه ای برادران در رشته های کامپیوتر ، جوشکاری(گاز و برق)، برق صنعتی ، مکانیک از علاقه مندان به صورت رایگان در دوره های 40،50 و 60 روزه ثبت نام به عمل می آورد.

زارعی افزود زمان برگزاری کلاس های رایگان در شیفت صبح است و مرکز فنی و حرفه ای آمادگی دارد تا در تمام رشته ها ی فنی، کشاورزی و صنایع دستی با عقد تفاهم نامه و دریافت حداقل مبلغ از متقاضیان کلاس های شیفت عصر را نیز برگزار کند.

مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دلفان افزود مرکز فنی و حرفه ای خواهران  نیر در رشته های کامپیوتر، تعمیر موبایل ، قلاب بافی و چرم جیر به صورت رایگان ثبت نام  به عمل می آورد.64259563640745279326

وی یادآور شد برادران می توانند با مراجعه به مرکز فنی حرفه ای برادران واقع در جاده ورودی شهر نورآباد از سمت خرم آباد “جنب نیروگاه برق” و خواهران با مراجعه به مرکز فنی حرفه ای خواهران واقع در خیابان ساحلی جنب اداره ثبت و اسناد شهرستان ثبت نام خود را به عمل آورند.

زارعی در مورد برگزاری کلاس های آموزشی در روستاها افزود: ماهیت کار آموزش فنی و حرفه‌ای بر این مبنا است که هر کجا تقاضای آموزش باشد براساس وظیفه این سازمان در آن مکان حضور یافته و آموزش ارائه می‌شود، در این رابطه نیز تفاهم‌نامه‌ای منعقد می گردد که براساس آن در صورت وجود حداقل 10 متقاضی برای شرکت در کلاس‌های فنی و حرفه‌ای در روستاها، با دریافت هزینه ای اندک مربیان را به روستاها اعزام می‌کنیم  تا کلاس های آموزشی برای متقاضیان برگزار گردد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار