سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58690
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سپاه لرستان برای مددجویان کمیته امداد واحد مسکونی می سازد
Print This Post
فرمانده سپاه لرستان خبر داد:

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان از احداث واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان خبر داد.

سردار کشکولیبه گزارش سلام دلفان، سردار کشکولی شامگاه شنبه در جلسه ساماندهی مناطق حاشیه نشین خرم آباد اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه همکاری که در سطح کشور بین سپاه و کمیته امداد امام خمینی(ره) برای احداث واحدهای مسکونی برای مددجویان سپاه لرستان نیز اقدام به احداث واحدهای مسکونی در این زمینه خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در قالب این تفاهم نامه بیش از ۱۰۰ هزار واحد مسکونی ۵۰ متری از سوی سپاه در کشور احداث می شود گفت: سهم سپاه لرستان در این زمینه سه هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه برای احداث این واحدها تسهیلات لازم پرداخت می شود گفت: در مجموع برای احداث هر کدام از این واحدها ۳۲ میلیون تومان هزینه می شود که از این میزان هفت میلیون تومان به صورت بلاعوض از سوی سپاه و ما بقی نیز از طریق تسهیلات پرداخت می شوند.

سردار کشکولی گفت: می توان با برنامه ریزی لازم برخی از این واحدها را در مناطق حاشیه نشین خرم آباد و مددجویان کمیته امداد ساکن در این مناطق احداث کرد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از احداث پایگاههای مقاومت و حوزه ای مقاومت در مناطق حاشیه نشن خرم آباد خبر داد و گفت: در صورتی که در هر کدام از مناطق حاشیه نشین خرم آباد ۱۰۰ متر مربع زمین در اختیار ما قرار دهند ما اقدام به احداث پایگاه مقاومت بسیج در این مناطق خواهیم کرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: همچنین در صورتی که هزار متر مربع زمین در این مناطق حاشیه نشین در اختیار ما قرار داده شود اقدام به احداث حوزه مقاومت بسیج و همچنین در کنار آن سالن ورزشی چند منظوره در این مناطق خواهیم کرد./منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار