سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58722
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » روش افراد مسلح برای شکار نیروهای امنیتی سعودی
Print This Post

یک روزنامه عربستانی ادعا کرد که افراد مسلح مخالف دولت در این کشور، شیوه خاصی را برای هدف قرار دادن نیروهای امنیتی سعودی درپیش گرفته‌اند.

به گزارش سلام دلفان، روزنامه اینترنتی مکه آنلاین امروز یکشنبه به نقل از “منابع آگاه” مدعی شد: افراد مسلح در چند عملیات اخیر خود برای هدف قرار دادن نیروهای امنیتی عربستان، یک دستگاه خودرو را که هیچ سرنشینی در آن نیست، به حرکت درمی آورند تا نیروهای امنیتی عربستان به آن شک کنند و هنگامی که پلیس خودرو را متوقف و مشغول بازرسی آن می شود، با خودرو یا موتورسیکلت دیگری به آنان حمله می کنند و آنها را از پای در می آورند.

این منبع عربستانی درباره نحوه حرکت خودرو اول – که به ادعای آنها برای جلب توجه پلیس فرستاده می شود- و سرنوشت سرنشینان احتمالی آن توضیحی نداد.

به نوشته این روزنامه، “سامی الحربی” یکی از نیروهای امنیتی منطقه الجش شهر القطیف در شرق عربستان روز سه شنبه هفته گذشته به همین روش کشته شد.

این منبع افزود: الحربی در خیابان الخزان منطقه الجش به یک دستگاه خودروی در حال حرکت مظنون شد و پس از متوقف کردن خودرو به سمت این خودرو رفت که ناگهان دو نفر از درون یک دستگاه خودرو به سوی وی تیراندازی کردند پس از کشتن وی به ضرب گلوله، گریختند.

پلیس استان الشرقیه از بازداشت 2 نفر به اتهام دست داشتن در قتل الحربی خبر داده است.

منبع: العالم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار