سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58963
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » راز مرگ مشکوک مادر و دختر بروجردی فاش شد
Print This Post

فرمانده انتظامی بروجرد با اشاره به مرگ مشکوک مادر و دختر بروجردی در روز شنبه گذشته گفت: پسر خانواده بعد از به هوش آمدن در بیمارستان راز مرگ مشکوک خواهر و مادرش را فاش کرد.

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ “علی‌رضا دلیری” روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در جریان مرگ مشکوک یک مادر و دختر و مصدومیت پسر وی در سرهنگ علي‌رضا دليري فرمانده انتظامي بروجردبروجرد موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: پسر خانواده که در این حادثه به شدت مسموم شده بود به بیمارستان منتقل و تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی بروجرد افزود: این پسر 14 ساله پس از به هوش آمدن پرده از جنایت پدرش برداشت و راز مرگ مشکوک مادر و خواهرش را فاش کرد.
وی اظهار کرد: پسر خانواده گفت که پدر و مادرم در هفته گذشته دعواهای متعددی با یک‌دیگر داشتند ولی پدرم روز حادثه برای آشتی با مادرم از بیرون غذا تهیه کرد و به نوعی قضیه دعوا تمام شده بود.
سرهنگ دلیری افزود: گویا پدر بعد از صرف غذا 3 عدد قرص که گفته قرص انرژی‌زا و بدن‌سازی هستند به همه اعضای خانواده می‌دهد و از خانه خارج می‌شود.
وی گفت: پسر خانواده نقل کرد که بعد از مدتی کوتاه خواهرم و سپس مادرم دچار درد شدیدی شدند و به زمین افتادند و من نیز بعد از آن‌ها درد شدیدی احساس کردم ولی خود را به بیرون از خانه رساندم و از مردم کمک خواستم.
سرهنگ دلیری اظهار کرد: اظهارات پسر خانواده پرده از مرگ مشکوک مادر و دخترش برداشت و اکنون در انتظار اعترافات پدر خانواده هستیم.
وی افزود: در صورت نهایی شدن علت قتل، اطلاع‌رسانی کاملی در خصوص این حادثه صورت می‌گیرد.
روز شنبه هفته جاری مرگ مشکوک یک مادر و دختر و مصدومیت پسر این خانواده گمانه زنی های زیادی را در شهرستان بروجرد از جمله قتل و خودکشی به همراه داشت.
پدر این خانواده پس از این حادثه در پایانه مسافربری بروجرد دستگیر و راهی بازداشتگاه شده بود که در نخستین اظهارات خود قتل خانواده را انکار کرده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار