سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 58989
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تکمیل حسینیه ی بهشت زهرا (س) نورآباد ضرورتی انکار ناپذیر
Print This Post
پروژه ای که در حال پوسیدگی است!

قریب به چهار سال ازآغاز احداث حسینیه ی بهشت زهرا (س) می گذرد، اما هنوز جز یک اسکلت آهنی زنگ زده و در حال اکسید شدن؛ چیز دیگری چشم رهگذران را نمی نوازد .

به گزارش سلام دلفان، قریب به چهار سال ازآغاز احداث حسینیه ی بهشت زهرا (س) می گذرد ، اما هنوز جز یک اسکلت آهنی زنگ زده و در حال اکسید شدن ؛ چیز دیگری چشم رهگذران را نمی نوازد . بدون شک بانی یا بانیان این حسینیه در تصمیم اولیه خود آرمان های خیرخواهانه و غیرمادی را درنظر داشته اند، که خدمت به مردم و ایجاد مأمنی مناسب برای رفاه حال شهروندان از جمله ی این آرمان ها بوده است . DSC01725با توجه به هم جواری این حسینیه با آرامستان شهر که معطوف به برگزاری آداب و رسومی مانند مراسم تشییع ، تدفین ، ترحیم و ختم ، هنگام مرگ یک عزیز است ؛ ضرورت تسریع در تکمیل این پروژه ، اگر بیشتر از احداث یک پارک نباشد ، کمتر نیست ؛ چرا که انجام این مهم باعث رفاه حال شهروندانی خواهد شد ، که مجبورند فاصله ی چند کیلومتری بهشت زهرا (س) تا مسجد محل برگزاری مراسم ختم را ، علاوه براتلاف وقت ، در سرما و گرما با پای پیاده طی کنند. لذا متولیان امر ازجمله شورای محترم شهر ، شهردار محترم که الحق و الانصاف در این زمینه ها سنگ تمام خواهند گذاشت ، و مهم تر از همه مشارکت خیرین نیکوکار در تأمین منابع مالی ، باید همتی دیگر نمایند تا این پروژه ی مهم به سرانجام برسد که رضای خلق ، زمینه ساز رضای خدای خلق خواهد بود.

 DSC01728DSC01727

  1. نویسنده دیدگاه: شهروند
    مرداد ۱۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۵

    با تشکر از گزارش خوبتان، ذکر این نکته لازم به نظر رسید که به عرض برسد، و آن اینکه با توجه به تکمیل ظرفیت این گورستان، پروژه فوق خودبخود منسوخ شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار