سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59016
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعلان جنگ قلعه‌نویی به رحمتی
Print This Post

دستور ویژه قلعه نویی به مهاجمانش؛ سانتر کوتاه روی تیر یک؛ این خبری بود که یکباره 48 ساعت قبل از بازی بزرگ ملوان با رسانه ای شد.

به گزارش سلام دلفان، 48 ساعت مانده به بازی استقلال و ملوان ناگهان خبری از تمرین شاگردان قلعه نویی در انزلی به رسانه ها می رسد.

اینکه سرمربی سابق استقلالی ها از بازیکنانش خواسته تا سانترهای شان روی تیر یک باشد. جایی که رحمتی یا خروج نمی کند یا معمولا خروج هایش اشتباه است. اصلا تمام این جنجال های رسانه ای درباره خروج های مهدی رحمتی از یک جمله قلعه نویی آغاز شد.

خیلی ها درباره خروج های اشتباه او می نوشتند اما یک روز، قبل از یک بازی بزرگ، حرف های خودمانی قلعه نویی درباره رحمتی خبرساز شد. ماجرای گلر زیر تیر. اینکه مهدی در خروج ها می ترسد. حرف هایی که تیتر اصلی روزنامه ها شد. مطالبی که جنجالی به پا کرد و رحمتی را حسابی به هم ریخت. بعد از آن البته رحمتی و قلعه نویی با هم خوب شدند و یک سال در کنار هم کار کردند. فصلی که البته جامی برای شان نداشت. بعد هم که جدایی معروف شان رقم خورد.

مهدی و قلعه نویی مدت هاست رابطه خوبی ندارند و حالا گفته می شود قرار نیست با همدیگر روبرو شوند. از یک سو اصلا قلعه نویی در این بازی روی نیمکت نمی نشیند و از سوی دیگر رحمتی هم با همه فشارها بعید است سمت قلعه نویی برود. مهدی دیشب بعد از حرف های منتشر شده از تمرین ملوان، صحنه جشن قهرمانی حذفی، آخرین جام استقلال که با مظلومی بوده است را در اینستاگرامش گذاشت. صحنه ای که از تیر دروازه بالا رفته بود و از بالای تیر داشت شادی می کرد.

او شاید اینگونه داشت به حرف های مطرح شده واکنش نشان می داد. مهدی که اصرار دارد اسیر این حاشیه ها نمی شود، حالا باید دید در بازی روز جمعه با تیر یک و خروج هایش چه می کند. خروج هایی که او را از تیم ملی دور کرد. مهدی در بازی اول استقلال با سیاه جامگان هم خروجی اشتباه داشت اما خوش شانس بود که توپ به پشت تیر دروازه اش خورد. حالا باید دید حرکت تییم رسانه ای ملوان ، 48 ساعت قبل از بازی مهم روز جمعه چقدر روی رحمتی اثر می گذارد؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار