سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59057
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ترکیه به هواپیمای حاکم دبی اجازه فرود نداد
Print This Post

یک روزنامه ترکیه‌ای نوشت که برج مراقبت فرودگاه استانبول به هواپیمای حاکم دبی اجازه فرود در این فرودگاه را نداده که این مسئله خشم حاکم دبی را برانگیخته است.

به گزارش سلام دلفان، روزنامه ترکیه‌ای تقویم نوشته است که چند روز قبل برج مراقبت فرودگاه آتاتورک شهر استانبول به هواپیمای اختصاصی «محمد بن راشد آل مکتوم» حاکم امارت دبی که قصد دیدار از استانبول را داشته اجازه فرود نداده است.

براساس این گزارش، زمانی که برج مراقبت از خلبان درباره هویت مسافر این هواپیما پرسید، وی از گفتن اسم محمد بن راشد امتناع کرده و تنها به این مسئله بسنده کرده که مهمان «VIP» است.

با وجود اصرار برج مراقبت و تهدید درباره اینکه اجازه فرود در باند را نخواهد داد،‌خلبان تاکید کرده که نمی تواند هویت مسافر هواپیما را اعلام کند.

روزنامه «الخلیج الجدید» هم در این زمینه نوشت: برج مراقبت فرودگاه آتاتورک اعلام کرد که براساس قوانین باید نام مسافر را بداند و پس از آنکه نام مسافر اعلام نشد هواپیمای اماراتی به دبی بازگشت.

هنوز مشخص نیست که خلبان حاکم دبی چرا بر پنهان ماندن هویت محمد بن راشد تاکید داشته است.

روزنامه الوطن هم گزارش داد که حاکم دبی به شدت از آنچه در فرودگاه استانبول روی داده خشمگین شده و پس از بازگشت به دبی به فاصله یک روز راهی لندن شده است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار