سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59083
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » فرمانداری دلفان باصدور اطلاعیه ای روزخبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت/مراسم تجلیل از خبرنگاران دلفان ۱۷ مرداد ماه برگزار می شود
Print This Post
به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار؛

امید که نوشته هایتان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی که نمی توانند بگویند یا فریادشان بی صداست باشد

سلام دلفان فرمانداری شهرستان دلفان با انتشار اطلاعیه ای در سایت اختصاصی خود به آدرس delfan-gov.ir فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.

در این اطلاعیه آمده است:

خبرنگاری که در دشوارترین مناطق وارد عرصه ی خبررسانی می شود و خود را به آب و آتش می زند، نمی شود فرض کرد او صرفاً در صدد فرونشاندن آتش کنجکاوی شخصی است، یا برای به دست آوردن یک مابه ازای مالی تلاش می کند.

هر حادثه وقتی در چاردیواریِ سکوت و بی اعتنایی و غفلت قرار بگیرد، خواهد مرد و فراموش خواهد شد. پایدار شدن حوادث بستگی دارد به این که مبلّغان و خبررسانانی امین، صادق و با انگیزه داشته باشند.

۱۷ مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند. طلایه داران راستین خدمت به نظام خبررسانی در جمهوری اسلامی ایران همواره سعی بر آن داشته‌اند که با تلاش وافر، جهان را با هاله‌ای از قداست در هم آمیزند، تا آنچه را که عرضه می‌دارند ارزش خدایی به خود گیرد. خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند، خبرنگاران وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

فرمانداری دلفان ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی ، از همراهی ، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا ، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواستار است.

شایان ذکر است روز شنبه ۱۷ مرداد ماه از سوی فرمانداری دلفان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال در رسانه های محلی برگزار خواهد شد.

  1. نویسنده دیدگاه: حامیان دولت در دلفان
    مرداد ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۰۶

    ضمن عرض تبریک به منا سب روز خبرنگاران و پیام رسانان خبری جناب آقای فرماندار محترم بزرگترین ضربه مدیریتی وکاری در زمان فرماندار قبل به شهرمان آسیب فراوانی رساند با وجودی که شعار رئس جمهور تغییر وتحول سیستم اجرایی کشور بود واز راس تا ذیل این مهم می بایست به طور طبیعی انجام شود تا باعث رونق اقتصادی فرهنگی وسیاسی شود متا سفانه در دلفان اینگونه نشد چرا که فرماندار سابق انگیزه وهدفی در خود نمی دید وحتی خیلی هم اصرار داشت در مدیریت ادارات از مخالفین دولت استفاده شودو استفاده هم شد تذکرات زیادی هم از جانی طرفداران دولت وهم مدیریت ارشد استان به ایشان داده شد عده ای با تهیه امضا وطور مار از ایشان حمایت کردند اما به سبب…. کار ساز نشد وخدا را شکر سپاس انتظارات به دراز نکشید وبرکنار گردید چرا هرچه به جلوتر می رفیم آثار ضعف بیشتر نمایان می شد در قرآن کریم تذکر باغث نفع مومنین است عبرت باعث بصیرت ودرس آموزی می شود مشورت با خرد مندان دلسوز باعث موفقیت وباز شدن گره ها می شود دوری گرفتن از افراد قرصت طلب ورانت خوار ودنبال سود ومنافع توان مندی مدیر را افزایش می دهد چه خوب است بیشتر از این مدیریت ادارات معطل نشده وبرکنار واز مدیران حامی دولت واز مشاورانی امین ومومن برای مدیریت ادارات استفاده نشود بی خود وجهت قرصت وزمان را از دست ندهید که خدای نخواسته به سرنوشت فرماندار قبلی دچار نشوید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار