سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 5909
تاریخ انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراهای لرستان اواسط خرداد امسال اعلام می شود
Print This Post

جانشین رییس ستاد انتخابات لرستان گفت: نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اواسط خرداد امسال اعلام می شود.

به گزارش سلام دلفانˈمحمدامین رضوانیˈ روز یکشنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود: در حال حاضر بررسی صلاحیت کاندیداها توسط هیات های اجرایی در حال انجام است و این افراد تا روز 18 اردیبهشت امسال فرصت رسیدگی به صلاحیت کاندیداهای این دوره از انتخابات در استان را به عهده دارند.
وی تصریح کرد: پس از اجرای برنامه های هیات های اجرایی، هیات های نظارت وظیفه رسیدگی به صلاحیت داوطلبان ثبت نامی در این دوره از انتخابات را انجام می دهند تا کاندیداهای رد صلاحیت شده پس از اعلام رسمی، نسبت به رسیدگی به اعتراض خود اقدام کنند.
وی اظهار داشت: کاندیداهای رد صلاحیت شده نیز 11 و 12 خرداد سال جاری می توانند جهت رسیدگی به وضعیت خود اعتراض خود را به طور رسمی اعلام کنند تا پس از بررسی و اعلام نتیجه اقدامات اساسی جهت تبلیغات رسمی خود را انجام دهند.
رضوانی گفت: تبلیغات رسمی کاندیداها نیز پس از اعلام وزارت کشور آغاز می شود و داوطلبان این دوره از انتخابات می توانند تا 24 ساعت قبل از برگزاری انتخابات نسبت به تبلیغات خود اقدام کنند.
وی اظهار داشت: در مجموع یک هزار و 64 نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی شهرهای استان ثبت نام کرده که 76 نفر زن و 988 نفر نیز مرد هستند.
وی با اشاره به اینکه در حوزه روستایی نیز شش هزار و 512 نفر ثبت نام کرده که 283 نفر زن و شش هزار و 229 نفر را مردان تشکیل می دهند، گفت: در مجموع هفت هزار و 586 نفر تعداد کل ثبت نامی ها است که 359 نفر از آنان زن هستند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار