سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59179
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » ۴۱۰ کیلومتر از راههای روستایی دلفان نیازمند آسفالت است
Print This Post

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: در حال حاضر ۴۱۰ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان دلفان شوسه بوده و نیازمند آسفالت است.

شهرام ملکی

به گزارش سلام دلفان، به نقل از روابط عمومی اداره كل راه و شهرسازی استان لرستان شهرام ملكی افزود: از ابتدای سالجاری از محل اعتبارات سال ۹۳ تاکنون ۲۰ روستای شهرستان دلفان به طول ۳۰ کیلومتر از راه آسفالته بهره مند شده اند.

وی اظهار داشت: ۷۰ کیلومتر راه روستایی دیگر این شهرستان زیرسازی شده و به زودی آسفالت خواهد شد.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان افزود: تاکنون ۵۴۲ کیلومتر از راههای روستایی شهرستان دلفان آسفالت شده و ۴۱۰ کیلومتر آن هنوز به صورت شوسه است.

ملکی با بیان اینکه از نظر جمعیتی ۸۵ درصد از جمعیت روستاییان شهرستان دلفان از نعمت راه آسفالته برخور هستند گفت: این جمعیت ۷۰ درصد روستاهای این شهرستان را شامل می شود.

وی عنوان کرد: پنج درصد باقی‌مانده از مجموع آسفالت راههای روستایی استان مربوط به روستاهای کمتر از ۲۰ خانوار است که مناسب‌سازی و آسفالت آنها توجیه اقتصادی برای دولت ندارد.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به اینکه بهسازی راههای روستایی در گذشته فقط برای روستاهای بالای ۵۰ خانوار اجرایی ‌‌شده است، تصریح کرد: در حال حاضر این آمار به روستاهای بالای ۲۰ خانوار نيز تعمیم یافته است.

ملكی عنوان کرد: پس از اتمام عمليات آسفالت راههای روستایی برای روستاهای دارای بيش از ۲۰ خانوار تلاش‌ها به منظور آسفالت راه ارتباطی سایر روستاها در دستور کار قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار