سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59270
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آغاز پیش ثبت نام سفر به عتبات عالیات
Print This Post

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: متقاضیان سفرزیارتی عتبات که مایلند از ۲۴ شهریور لغایت ۳۰ آبان ماه سال جاری به این سفر زیارتی اعزام شوند، می توانند از ساعت ۹ صبح امروز (دوشنبه) پیش ثبت نام کنند.

 به گزارش سلام دلفان، سازمان حج و زیارت اعلام کرد: متقاضیان سفرزیارتی عتبات که مایلند از 24 شهریور  لغایت 30 آبان ماه سال جاری به این سفر زیارتی اعزام شوند، می توانند از ساعت 9 صبح امروز (دوشنبه) پیش ثبت نام کنند.

در متن اطلاعیه این سازمان آمده است: ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام  و با عنایت به برنامه ریزی انجام شده جهت ثبت نام گروه های اعزامی عتبات عالیات (از تاریخ  24 شهریور ماه لغایت 30 آبان سالجاری) به اطلاع می رساند: متقاضیان تشرف به سفر عتبات عالیات در زمان یاد شده می توانند از ساعت 9 صبح امروز (دوشنبه) 19 مرداد لغایت ساعت 16 روز یکشنبه 25 مرداد ماه 94 با مراجعه به سامانه  www.atabat.haj.ir  برای اعزام به این سفر زیارتی پیش ثبت نام نموده و کد رهگیری دریافت کنند.

قرعه کشی از متقاضیانی که پیش ثبت نام کرده اند، روز دوشنبه 26 مرداد ماه 94 انجام  و نتیجه قرعه کشی روز سه شنبه 27 مردادماه بر روی سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات قرار می گیرد که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت مذکور از نتیجه و زمان ثبت نام قطعی در کاروان ها مطلع گردند.

اطلاعات افرادی که در دوره های قبل حائز اولویت تشرف شناخته شده و به هر دلیل در گروهها ثبت نام  نکرده اند، از سامانه پیش ثبت نام حذف شده است.  لذا این افراد درصورتی که مایل به تشرف در اعزام های این دوره هستند، لازم است مجدداً نسبت به طی مراحل پیش ثبت نام اقدام کنند.

افرادی که مبادرت به ثبت نام گروهی 35 نفره می کنند، در صورتی که تعدادی از آنها از اعزام منصرف شده و از گروه خود خارج شوند و عدد گروه آنها کمتر از 25 نفر شود، گروه ایشان حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نمی شوند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار