سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59398
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » شنیده‌ها درباره ماندن یا رفتن یک مدیرکل/ «ورزش و سیاست»!
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

این روزها شایعات زیادی درباره ماندن یا رفتن عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان استان در محافل سیاسی استان به‌ویژه محافل سیاسی حامی دولت رد و بدل می‌شود.

به گزارش سلام دلفان، این روزها شایعات زیادی درباره ماندن یا رفتن مدیرکل ورزش و جوانان استان در محافل شنیده می‌شود. در حال حاضر علی‌یاور عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان لرستان است. وی  دانش‌آموخته‌ی تربیت بدنی است. جالب آن است عزیزپور هم موافق دارد هم مخالف. موافقان وی را اصلاح‌طلب می‌دانند و به‌ویژه محافل سیاسی حامی‌اش اعتقاد دارند در شرایط فعلی وی باید بر مسند مدیریت ورزش و جوانان استان بماند و باید به وی فرصت بیشتری داد؛ زیرا هنوز یک‌سال نشده نمی‌شود به‌طور قطع نتیجه گرفت مدیرکلی ضعیف است یا قوی. مخالفان اما اعتقاد دارند عملکردها در این حوزه ضعیف بوده است.4 (1)

چند گزینه نیز این هفته‌ها نامشان بر زبانها جاری است. اطلاعات موثق ما نشان می‌دهد نام سه گزینه این هفته‌ها مطرح شد؛ اما به‌هرحال تا لحظه تهیه این خبر براساس اطلاعات موثق ما برخی کنش‌گران حامی تدبیر و امید اعتقاد دارند در شرایط فعلی، عزیزپور بهتر است که بماند. منتها هنوز هیچ چیز قطعی نیست. چنانچه گفته شد نام گزینه‌های دیگری نیز برای جایگزینی مطرح شد که بنا به دلایلی از انتشار نامشان معذوریم.

منتقدان مدیرکل فعلی ورزش و جوانان هم اعتقاد دارند عملکرد وی آنچنان که باید و شاید موفقیت‌آمیز نبوده است و چند ماه کافی است تا بتوان نشانه‌های موفقیت یا عدم موفقیت یک مدیر را در حوزه عملکردی سنجید. این منتقدان نیز عملکرد فعلی را رضایت‌بخش نمی‌دانند.

موافقان وی هم می‌گویند باتوجه به اسامی جایگزین که نامشان شنیده می‌شود عزیزپور علم‌گراتر است و تلاش می‌کند امور را پیش ببرد. به‌هرحال او هم موافق و هم منتقد دارد. جالب اینجاست سیاسیون هم وارد گود ورزشی شده‌اند و تلاشهای خویش را پیگیری می‌کنند. اینجاست که دیگر در حوزه ورزشی فقط کنش‌گران ورزشی حضور ندارند بلکه کنش‌گران سیاسی نیز وارد «کنش‌گری سیاسی/ ورزشی» شده‌اند.

 

منبع: هومیان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار