سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59405
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵۳ نظر
خانه » اخبار برتر » جوابیه علی رستمیان به سوالات یک مخاطب
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

علی رستمیان کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس دهم، جوابیه ای را در خصوص مطلب انتقادی یکی از مخاطبین ارسال کرد که عیناً منتشر می گردد.

به گزارش سلام دلفان، پیرو مصاحبه آقای علی رستمیان کاندیدای احتمالی انتخابات مجلس با سایت دلفان امروز پیرامون توافق هسته ای صورت گرفته بین ایران و کشورهای 5+1 و بازنشر مصاحبه صورت گرفت در سایت سلام دلفان (اینجا) یکی از مخاطبان، مطلبی را درخصوص اظهارات آقای رستمیان ارسال کرد که در سایت درج گردید (اینجا) که پیرامون این مطالب آقای رستمیان جوابیه ای به این پایگاه خبری ارسال نموده که مطابق قانون مطبوعات عیناً درج می گردد.Untitled-1

بسم الله الرحمن الرحیم
جوابیه علی رستمیان 
با سلام خدمت همه خوانندگان فهیم و تشکر از جناب آقای محمد آبادی که نقدی را بر مصاحبه بنده داشتند، قطعاً پیگیری و مطالبه گری شهروندان مخصوصاً جوانان عزیز و ژرف نگریشان نسبت به مسائل روز ایران و جهان، اتفاق بسیار مبارکی است که می تواند نوید بخش روزهای بهتری برای مردم محروم سلسله و دلفانی باشد که سال هاست متاسفانه به حق خود آنچنان که شایسته این مردم عزیز و فهیم است نرسیده اند، امید آن می رود که این ژرف نگری، حساسیت ، مطالبه گری ، نقد منصفانه و پرسشگری از مسئولین با هدف روشنگری و تنویر افکارعمومی ادامه داشته باشد و مسئولین نیز متواضعانه پاسخگو باشند.
اما ذکر چند نکته در خصوص نقد ایشان بر گفته های بنده که ممکن است سوال خیلی دیگر از همشهریان عزیزمان نیز باشد خالی از لطف نیست.
۱- مصاحبه ای که سایت دلفان امروز با بنده انجام داد یک مصاحبه تخصصی و مختص به مسائل هسته ای و متن برجام نبود؛ بلکه صرفاً در خصوص کلیت برجام بود، لذا طبعاً بنده به همه جوانب و زوایای برجام نپرداخته و دیدگاه کلی ام را خیلی خلاصه در این خصوص بیان کردم.
مطمئناً برجام نقاط ضعف و قوتی دارد که همه از جمله رهبری عزیز و ارکان نظام به آن واقف هستند.
همه ما به عنوان یک ایرانی، دوست داشتیم درست بر اساس مفاد npt مانند خودکشورهای سلطه گر از تمام حقوق مسالمت آمیزهسته ای بهره مند شویم که متاسفانه این اتفاق به سهولتی که خود آن ها از آن بهره مندند برای ما نیفتاده است و این خود نشان از خوی سلطه گری و بی منطقی نظام سلطه دارد.
۲- نباید فراموش کنیم که مساله هسته ای ایران یک پروژه طولانی مدت است که از تابستان ۲۰۰۲ استارت خورد یعنی حدوداً ۱۳ سال است که جمهوری اسلامی ایران با دنیای سلطه برسر حقوق حقه خود برای استفاده صلح آمیز از فناوری هسته ای می جنگد.
این کشورها قبلاً با قلدرمابی تمام به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی حتی حاضر به مذاکره با ایران در این خصوص نبودند اما با هدایت رهبری عزیز و تلاش دولت تدبیر و امید، امروز شاهد آن هستیم که این دول با حفظ شان ایران و ایرانی روی میز مذاکره با ایران می نشینند و با ایران هسته ای مذاکره می کنند. بی تردید این اولین دستاورد خوب مذاکرات هسته ای بود که نشان از ارتقاء قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان دارد و مرهون خون شهدا مخصوصاً شهدای هسته ای، هدایتگری رهبری عزیز و تلاش های خستگی ناپذیر تیم مذاکره کننده هسته ای و دولت تدبیر و امید است. بنابراین کلیت دستاوردهای مذاکرات هسته ای قطعاً مورد توافق نظام است به نحوی که سران سه قوه و کسانی چون سردار جعفری و سردار فیروز آبادی آن را تبریک و به تیم مذاکره کننده هسته ای خسته نباشید گفتند، هرچند که جزئیات آن فعلاً محل اختلاف است و یقیناً مجلس شورای اسلامی نقش اساسی خود را در بررسی جزئیات آن به خوبی ایفا خواهد کرد.
۳- منظور بنده از تایید مذاکرات هسته ای و متن برجام و توافقنامه بر می گردد به نفس توافق نامه هسته ای که مورد قبول طرفین مذاکره کننده قرار گرفت و این موافقت نامه قطعاً صورت نمی پذیرفت مگر با رضایت رهبری عزیز.
همه می دانیم که براساس قانون، رهبر انقلاب ترسیم کننده سیاست های خارجی جمهوری اسلامی ایران است و معظم له از آغاز مذاکرات هسته ای با غرب چه در زمان دولت های گذشته و چه در حال، بالاترین مقام تصمیم گیرنده در این مسئله بوده است.
ما میدانیم که تیم مذاکره کننده هسته ای در مورد سیاست های کلی توافق هسته ای تحت الامر رهبری بوده و هستند و رهبر انقلاب هم به آن ها اعتماد داشته و آن ها را امین، غیور، شجاع و متدین توصیف کردند. بارها مذاکرات چون مورد توافق رهبری نبود تا مرز ترک میز مذاکره توسط طرف ایرانی و غربی پیش رفت و روشن است که هر حرکت رو به جلویی در این زمینه با هماهنگی ایشان صورت می پذیرد و اگر کلیات آن مورد توافق رهبری نبود ، طرف ایرانی آن را نمی پذیرفت.
۴- رهبر عزیز بارها به درستی بیان فرموده اند که طرف غربی قابل اعتماد نیست و تفاسیر متناقض اخیر غربی ها مخصوصاً سران ایالات متحده از برجام مطمئناً تصدیق کننده کلام ایشان است. لذا از این به بعد نیز ما باید مواظب عهد شکنی آنها باشیم و در صورتی که غربی ها بخواهند عهد شکنی کنند جمهوری اسلامی ایران هم حق برخورد متقابل را برای خود محفوظ می داند و مجلس شورای اسلامی نقش بسیار مهمی را در این زمینه به عهده دارد.
باتشکر؛ علی رستمیان

 1. نویسنده دیدگاه: مردی از دیار اسرا امیز چواری
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۰

  ما شما را دوست داریم تا کور شود هر انکه نتوان دید

 2. نویسنده دیدگاه: سینا
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۹

  باتشکر از سایت مردمی سلام دلفان وتشکر از نفس کارتان که همان شفاف سازی است وسپاس از توضیح منطقی وجامع آقای رستمیان

 3. نویسنده دیدگاه: گمنام
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۰۲

  باسلام جناب اقای رستمی شما که جواب سوالات رامیدهیدبه چند سوال بنده بعنوان یک جوان پاسخ دهید
  ۱_برنامه های شما برای تکریم ارباب. رجوع در ادارات شهرستان چیست؟
  ۲-ایابرنامه ای برای مهاجران،بومی شده در ادرات چیست؟
  ۳_برنامه های شما برای اشتغال جوانان چیست؟

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۴

  این جوابیه مبهم اصلا قانع کننده نیست! زیرا در راستای ادعای قبلی آقای رستمیان،درآن استدلال و استنادی مبنی براینکه مقام معظم رهبری متن برجام را تایید کرده باشند ارائه نشده است،بنابراین هنوز اشکالات وارده توسط آقای محمد آبادی بر سخنان ایشان باقی وپابرجاست.

  • نویسنده دیدگاه: حسین رضا
   مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۸

   اتفاقا کاملا شفاف وبراساس گفته قبلی بوده درس نخوندین عزیز،تشکر از برادر ارزشی وولایتمدارجناب آقای رستمیان وسپاس از سایت وزین سلام دلفان بخاطر شفاف سازی بجا انشاالله که موید باشید

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۴۱

  از مدیران سایت خواهشند است همانگونه که درخواست کرده اند نظر دهید،نسبت به درج نظراتی که متضمن توهین و…..نیستند اقدام شود واز سانسور آنها خودداری کنید چون خلاف اخلاق اسلامی ،مطبوعاتی و مشی جوانمردی است. باتشکر

 6. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۵

  باسلام وخسته نباشید
  جناب آقای رستمی متن جوابیه شما با مطالبی که در مصاحبه عنوان کرده اید کاملا متفاوت و متناقض است از شما استدعا دارد یکبار دیگر مصاحبه خود را مطالعه کنید شما ذره ای بر برجام خدشه وارد ندانسته اید و به صراحت به تایید آن توسط مقام معظم رهبری اذعان نموده از شما بعنوان شخصی که مسایل سیاسی و اجتماعی را رصد می کنید باید با بار حقوقی کلمات وجملاتی که بکار می برید توجه داشته باشید اینکه امروز حرفی بزنید وفردا آن را با مغلطه بخواهید بپوشانید در قاموس و مرامنامه هیچ کس نیست جایگاهی که شما خود را برای کاندیداتوری آن احتمال زده اید وضع قانون شفاف متقن وحقوقی است که با توجه به تمام جهات به تصویب می رسد ورای موافق و مخالف آن بر کل جامعه تاثیر گذاراست و بعد از رای جایی برای توجیح نمی ماند مگر اینکه حضرتعالی نیز چون نمایندگان ادوار گذشته همواره رای ممتنع در پیش بگیرید که آن وقت …

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۶

   باتشکر ازشما جناب آقای دلفانی، حرف شما کاملا متین و منطقی است، وهرکس ذره ای سواد سیاسی داشته باشد و مغرض نباشد برآن صحه میگذارد، بخدا مباهات میکنم که چنین عزیزان اهل بصیرتی در شهرم هستند. ضمنا آنچه را که عیان است چه حاجت به بیان است، کافی است اظهار نظر قبلی آقای رستمیان و جوابیه را مرور کنند!

   • نویسنده دیدگاه: کیان
    مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۸

    ببینید دوستان مخالف دقت کردین بعضی مواقع ادم وقتی از کسی خوشش نیاد و به هر دلیلی که یکیش میتونه محبوبیت اون شخص بین مردم باشه اگرم دقیقا حرف دلشونو بزنه بازم بخاطر زنگار کینه و بغضی که ازش دارن به هیچوجه واسشون قابل هضم نیست هرچند که اونا دقیقا میدونن حرف منطقی و درستی زده باشه بازم به دنبال ایراد میگردند الانم درست حکایت همینه رستمیان اگرم با شما مشورت کنه که هر چی شما دوست دارید ایشون تفسیر کنه باز هم مورد نقد شما دوستان قرار میگیره چون حرفهای تخریبی و عقده و بهانه گیری در بعضی افراد نشات از ذات انها دارد و کاریش نمیشه کرد ایشان مقبول عامه مردم هستند و انشالله در اسفندماه مردم با انتخاب ایشان پاسخ محکمی به تخریبگران خواهند داد تا درس عبرتی باشد که دیگر کسی را تخریب نکنند مخصوصا کسی که مثل ایشان کارنامه روشن و مدیریتی کارامد و همواره پیرو ولایت بوده اند و خود را سرباز رهبری عزیز دانسته اند.

    • نویسنده دیدگاه: دلفانی
     مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۰

     باسلام وعرض ادب به شما دوست عزیز با نام مستعار کیان
     اگر رای دادن شما مانند همین قضاوت شما باشد معلوم است از روی احساس صورت خواهد پذیرفت ویا شاید برای دفاع از کاندیدای خود راه عقل ومنطق را بسته اید بزرگوار دقت نماییددر بیان دیدگاه فوق عاری از هرگونه بقول شما عقده می باشد و هیچ گونه توهینی هم صورت نگرفته شما از شما عاجزانه تقاضامندم به دور از حب وبغض بین خداو خودت اول متن مصاحبه اول را مطالعه و سپس تفسیر آن را در جوابیه هم مطالعه کنید و لغات وکلمات بکار گرفته را باهم مقایسه کن برادر بزرگوار خود طرفین مذاکرات ساعت ها برای تنظیم یک جمله وقت صرف کرده اند تا از آن تفسیری به ضررشان رخ ندهد با این حال با این صراحت که “خدشه ای بر متن برجام و توافق نامه نمی بینم “اظهار نکرده اند که این نشان از عدم آشنایی گوینده و البته عدم تخصص در علوم روابط بین الملل را می رساند جا داشت گوینده قبل از اظهار نظر با تکیه بر نظر مشاورانی مانند حضرتعالی ودیگران پخته تر اعلام نظر می نمود

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۹

    اهل بصیرت ؟

 7. نویسنده دیدگاه: م. دلفان
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۸

  ضمن تشکراز مدیریت سایت و همچنین تقدیر و تشکر از تفسیر زیبا و علمی جناب رستمیان امیدوارم همگی با حمایت از چهره های شناخته شده و نخبگانی همچون رستمیان به فکر اعتلای شهرمان باشیم و از روی غرض ورزی و کینه توزی به امثال ایشان نتازیم و به وجودشان افتخار کنیم و کمتر دست به تخریب این عزیزان بزنیم

 8. نویسنده دیدگاه: ابراهیم
  مرداد ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۰

  با تشکر از پاسخ روشن و نقد و نظریه ی جلب و کامل اقای رستمیان و روحیه نقدپذیری ایشان ما جوانان به وجود همچین شخصیت گرانقدری به نورابادی بودن خود افتخار میکنیم و برای ایشان در هر سنگری ارزوی موفقیت و پیروزی میکنیم

 9. نویسنده دیدگاه: زرنگ
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۷

  سلام دلفان خجالت بکش…همه میدونن که با این کارا فقط قصد تبلیغ برای این کاندیدا دارید…دستتون برا همه رو شده…شما هرکاری از دستتون میاد انجام بدید چه فایده که مروم شریف دلفان میدونن این کاندید شخص اصلحی نیست و خودشو سرکار گذاشته…اگه قصد شما شفاف سازی هستش.کامنت منم رو بزارید گزینشی برخورد نکنید

 10. نویسنده دیدگاه: محمد
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۵

  دوست خوبم که بنام زرنگ کامنت گذاشتی درست درسایت نسیم دلفان مسولان آن را به جانبداری از رستمیان محکوم کردی بااین تخریبا فقط آقای رستمیان را محبوبتر میکنی بعد شمام یه نفری ازطرف خودت حرف بزن نه مردم نورآباد این ادبیات دیگه جواب نمیده ومورد تنفر مردم هست یه فکری بحال خودتون بکنید زود جوش میاری خطرناکه عزیزم کمتر غم مردمو بخور دغ مرگ میشی

 11. نویسنده دیدگاه: مهران
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۳

  دوست خوبم آقاپلنگ نکنه تو وکیل مدافع کل مردمی ومانمیدونیم لطف کن بجای خودت حرف بزن اتفاقااکثر مردم روی آقای رستمیان به اجماع رسیدن پس باتخریب راه به جایی نمیبری خودتو اصلاح کن اگر به ایشان رای نمیدی تخریب نکن دیگه انقد عصبیت وبداخلاقی نمیخوادضمنا سایت سلام دلفان به بیطرفی وبه تصویر کشاندن مشکلات شهرمان خوب عمل کرده فک کنم با هرکسی مشکل داری

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۴:۳۰

   آقای رستمیان عزیز …. از مصاحبه ی اول دفاع میکردی بهتر بود.چرا خیلی زود حرفاتو وارونه تفسیر کردی؟مشخصه که….

 12. نویسنده دیدگاه: مجمع
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۳۲

  چه ضرورتی دارد که وقت گرانبها خود را صرف این مسا یل بی نتیجه می کنید

 13. نویسنده دیدگاه: سعید
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۵۹

  باسلام خدمت بچه های پایداری وکاندیدمورد حمایتشان این آفای رستمی از کجا فهمید که آقای محمد ابادی جوان هستن که همش با کلمه جوانان بازی میکنه . آقای رستمی دوره قبل انتخاب بین بد وبدتر بود که بهت انقدر رای دادن ،جوانان فهیم شهرم مثل انتخابات ریاست جمهوری عمل خواهند کرد شک نکنید.

 14. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۲

  از آقای رستمیان سئوال میکنم،شما که به تبریک آقایان سردار جعفری ودکتر فیروز آبادی به تیم مذاکره کننده اشاره نموده اید،آیا به این مواضع آنها که: درباره توافقنامه نگرانیهای جدی وجود دارد هم توجه کرده اید؟! چه توجیهی درباره آن دارید؟!

 15. نویسنده دیدگاه: زرنگ
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۲۷

  آقای محمد….شما که میدونی من تو سایت نسیم دلفان کامنت گذاشتم،پس حتما از اقوام درجه یک رستمیان هستی که هرجا مطلبی از این آقا میزارن شما هم با تعصب کورکورانه کامنت تعریف و تمجید بی پایه و اساس میزاری.من با هیچ کس دشمنی ندارم و فقط قصد شفاف سازی دارم..مردم دلفان شخصی رو انتخاب خواهند کرد که مشی سیاسی و عقیده مشخصی داشته باشه.نه کسی …..!!! دوره اعتدال و تدبیر هستش…دوران بی تدبیری گذشت

  • نویسنده دیدگاه: محمد
   مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۰

   آقازرنگ،اولا من تمام سایتهای نورآبادو رصد میکنم دراین خصوص که آقای رستمیان جوابیه دادن بازسایت دلفان امروز ونسیم دلفان را محکوم به جانبداری از آقای رستمیان کردی وقطعا هرکامنتی را نمیشه تایید کرد که کامنت شما چیزی جزتخریب وپرخاشگری نیس فقط استنباط بنده اینه که یه کینه ای از آقای رستمیان داری درثانی بنده نسبتی باایشان ندارم وهیچ دفاعی هم از ایشان نداشتم ثالثا اینو که همه سایتهارو به جانبداری از آقای رستمیان محکوم میکنی که خیلی برام جالبه حتما آقای رستمیان انسان درست وکاردانیه که همه سایتها ازش جانبداری میکنن

   • نویسنده دیدگاه: زرنگ
    مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۳۳

    برادر بزرگوار آقای محمد من هیچ کینه ای از آقای رستمی و کس دیگه ای ندارم…فقط حرف من این هستش که لایق ترین رو انتخاب کنیم…آقای رستمی هم انسان شریف و با سابقه ای هستند..ولی باید کسی رو انتخاب کنیم که به فکر جوانان بیکار و توسعه شهر باشن نه جناح بازی و سیاسی بازی..باید شخصی رو انتخاب کنیم که مدیر و مدبر و باسوادباشه. و البته کسی باشه که بتونه با مسئولان ارشد کشوری در ارتباط باشه که بتونه با رایزنی و رابطه به پیشرفت شهرمان کمک کنه..مثل شهرستان بروجرد که آقای بروجردی واقعا از رابطه و نفوذش برای توسعه بروجرد بهره میگیره…

 16. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۴

  با سلام و عرض ادب خدمت همشهریان فهیم و عزیزم؛من متحیرم که ما نور ابادیها چرا همواره در جهت مخالف جریان اب شنا میکنیم؟دلیل این همه عقب ماندگی چیست؟چرا منافع شخصی را بر منافع شهرمان ترجیح میدهیم و همیشه احساسی عمل میکنیم؟به اعتقاد بنده اکنون که دولت اعتدال امور اجایی کشور را در دست دارد با گزینه ای همفکر با دولت را انتخاب کنیم تا بتواند کاری از پیش ببرد.با احترامی که برای اقای رستمی قائلم ؛معتقدم در این برهه با توجه به خط فکری اصول گرایانه ی ایشان وبرخلاف چیزی که بخاطر مصلحت خود را اصلاح طلب میدانند؛حتی اگر بعنوان منتخب مردم رای بیاوردند کاری از ایشان ساخته نیست ؛عقل سلیم حکم میکند که تدبیر نماییم و گزینه ای مورد حمایت دولت و ملت با توان علمی و عملی لازم را شناسایی و با اعتلاف تمامی کاندیداهای احتمالی و کنار کشیدن به نفع اصلح ترین فرد؛ ما هم سعی کنیم یکبار از خود گذشتگی نشان داده ودر جهت عمران شهرمان قدم برداریم تا به سرنوشت دوره ی قبل مبتلا نشویم و البته این میسر نمیشود مگر با یک عزم ملی و ایثار همه جانبه .به امید انکه باز پس از انتخابات اسفند ماه حسرت اشتباهاتمان را نخوریم.

  • نویسنده دیدگاه: دوست فرهنگی
   مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۰

   دوست فرهنگی من, عالی رستمی مورد حمایت اکثر فرهنگیان هست البته اگه واقعا فرهنگی باشی متوجه این موضوع میشدی دوست من ایشان اعتدال گریست که دارای مقبولیتی هم در جناح اصلاح طلبان و هم اصولگرایان هست که این میتونه یه برگ برنده واسه ی شهرمون باشه برا امتیاز گرفتن ضمنا گزینه ی مد نظر شما اگه واقعا کارنامه اش مثل ایشان موفق بوده که ما سراغ نداریم همچین گزینه ای رو خوشحال میشیم شما معرفی نمایید اقای فرهنگی عزیز

 17. نویسنده دیدگاه: زخاره
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۰

  مردم عزیز دلفان یکباره که شده به این جوان افتخار آمیز اعتماد کنید مطمئناً باتوجه به سوابق کاری و مدیریتی ایشان نه تنها پشیمان نمی شوید بلکه آقای رستمیان باعث افتخار ومایه مباهات همشهریانش خواهد شد.انشاءالله باانتخاب درست مردم فهیم دلفان این اتفاق خواهد افتاد

 18. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۵۷

  ضمن تشکر از دست اندرکاران سایت، پیشنهاد میشود کامنت های مرتبط با مصاحبه را درج نمایید، برخی از کامنتها مستقیما تبلیغاتی بوده و ربطی به مصاحبه ندارند! هنوز تبلیغات مجاز نشده!!!!!!

 19. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۳

  شما نظر اقای رستمی را.خواستید .ایشان هم برجام را تایید کرد

 20. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۲۴

  اقای,رستمیان مثل گذشته رای اصلا ح.را دارد یا نه؟

 21. نویسنده دیدگاه: بیسواد سیاسی
  مرداد ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۰۰

  اکثریت اصلاح طلبان دلفان چون در دور گذشته خودشون کاندیدا نداشتند مجبور بودند از اقای رستمیان بعنوان کاندیدای اجاره ای حمایت کنند .ظاهرا امثال خودشون کاندیدا دارن و از سویی دیگر قاطبه ی اصولگرایان .با اقایان محمدی و چراغیان هستند .به نظرتون تحلیل تیم انتخاباتی اقای رستمیان در این مورد چیست .ضمن اینکه در دوره گذشته مجمع اصولگرایان کشور بعد از اتفاقاتی که برای اقای چراغیان پیش امد به جای وی اقای سوری را برای کاندیدای این جبهه در سلسله ودلفان بر گزیدند ؟

 22. نویسنده دیدگاه: سینا
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۴

  دوست خوبم آقای بیسواد سیاسی ،نورآباد اصلاح طلب واصولگرای واقعی به اندازه انگشتان یک دست نداره،دور قبل بیشترین کسانی که به جناب رستمیان رای دادن از جوانان ومردم بی ادعا بودند اینو همه میدونن وبه نظرم طرفداران آقای عالی رستمی قشر بی ادعا وجوانه هرکدوم ازاین اصولگرا واصلاح طلبا درنورآباد صدبارازنظرسیاسی رنگ عوض کردن مردم از اصلاح طلب واصولگرا بیزارند هرکه خودشو به این دوجناح مرتبط بدونه به طورقطع بازندس عالی درتمام سخنرانیهاش این جمله زیبا رومیگه من سرباز نظام ورهبریم برای کار آمده ام نه….

 23. نویسنده دیدگاه: دلفاني
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۰۲

  هرچند دفاع آقاي رستميان از عملكرد تيم هسته اي اقدامي به جا و منطقي بود اما اين جوابيه نشان داد كه كار ايشان در حد يك ژست تبليغاتي بوده است نه بر پايه تحليل علمي. در ضمن طبق شنيده ها آقاي عزيزي از منطقه كاكاوند هم قصد كانديدا شدن دارند. ظاهرا ايشان تحصيل كرده دانشكده وزارت امور خارجه و شاغل در نهاد رياست جمهوري است و به لحاظ فكري هم از اصلاح طلبان نزديك به دولت كنوني است كه اگر ورود ايشان جدي باشد باعث شكسته شدن آرا دكتر كاظمي مي شود. اگر كسي شناخت بيشتري از ايشان دارند توضيح بدهند؟

  • نویسنده دیدگاه: کاشف
   مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۵۲

   دلفانی جان،ای تحلیلگر علمی…………. شماکه خودتون دارید یه تبلیغ درست وحسابی از آقای…….. از منطقه…………مکنید خواهشا به حرفی که میخواهید بزنید فکرکنید وبعد ژست بگیرید.

 24. نویسنده دیدگاه: مطلع
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۸

  متاسفم براي مديريت سايت كه كو كورانه از اين ادم حمايت مي كنه يقين داشته باشيد راي ايشان كمتر از دور قبل خواهد بود اگر از ……. بگذرد كه بعيد است

 25. نویسنده دیدگاه: امیر
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۴۸

  این سایت که بی طرف نیست شده منبر تبلیقات جناب عالی رستمی وگرنه عالی را چه به برجام ایشان که کارشناس حقوق بین الملل نیستند سلام دلفان به هر بهانه ای سعی دارد اسمی از عالی در فضای آن باشد چه با ارتباط چه بی ارتباط

 26. نویسنده دیدگاه: مهدی
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۲۷

  دوستت داریم رستمیان…
  و منتظر حضور با شکوه مردم فهیم سلسله و دلفان در حمایت از جنابعالی هستیم.

 27. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۶

  عالی عالیست!!!!
  به تو ایمان داریم و مطمئنیم اگر خدا بخواهد پله های رشد و شکوفایی این دو شهرستان را سپری کرده و نام شما را در تاریخ ثبت خواهیم کرد.
  حق گرفتنی است دادنی نیست!!!
  ما میتوانیم وضعیت خود را تغییر دهیم.

 28. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۲

  دراصلاح طلب بودن آقای رستمی هیچ شکی نیست.
  کاندیدهای احتمالی باید خودخواهی رو از خودشون دور کنند واز بین خودشون یک نفر یا2نفر انتخاب کنن تا یک دلفانی پیروز انتخابات بشه.به امید آن روز

 29. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۲۲

  فعلا موضوع بحث آقای رستمیان و تحلیل ایشون هست وهیچ ربطی به آقای کاظمی و عزیزی نداره.آقای رستمیان هم تحلیل وتفسیرشون نشون داد که …..

  • نویسنده دیدگاه: اعتدال
   مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۶

   حالا شما چرا آنقدر جوش میاری اسم دکترکاظمی یا آقای عزیزی رو بیارن؟؟؟!!!انشاالله مردم شریف دلفان شخصیت با سواد دکتر کاظمی رو انتخاب میکنند

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۳۲

    اعتدال جان اين مردم اين همه سال از اينكه بيگانگان ( غير بومي ) بر آنها مديريت داشته البته بخاطر عدم شناخت هنوز اند غم يك كوچه مانده اند پس ذيگر لازم نيست مردي از ديار دور ( كوهدشت ) بياد و وكيل وصي مردم خوب مان شود .

 30. نویسنده دیدگاه: برجام
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۴۶

  با سلام خدمت دوستان عزیز صحبت های اقای رستمی رو خوندم اما متن برجام فقط یک نسخه انگلیسی داره و تمام کلماتش به صورت حرفه ای باید بررسی بشه و تخصصی هستن و نهایتا یک حقوق دان میتونه در مورد نقص در برجام نظر بده پس بهتره اقای رستمی یکم در صحبتاشون سنجیده تر نظر بدن

 31. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۴

  باید گفت که با …. نمیتوان به جایی راه برد.نمیتوان تا آخر…. زد.مدیر محترم سایت سلام دلفان خواهش میکنم که برای شفاف سازی هم که شده کامنت هارو حذف نکنید

 32. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۳۳

  جناب آقا یا خانم اعتدال از شنیدن اسم دکتر کاظمی جوش نمیارم نسبت به ایشون ارادت دارم و از اقوام بنده هستند.منظورم این بود که بهتره نسبت به جوابیه آقای رستمیان نظر بدیم

 33. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۳۷

  حالا که از کاندید های احتمالی دیگری اسم برده شد جا داره که یادی از آقای بهمانی کرد که حق استادی بر گردن بنده دارند.در دوران مدیریت پیام نور ثابت کرد که توان مدیریتی بالایی داره

 34. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۵۰

  رهبر انقلاب(26/5/94 ): به خیال خودشان در این توافقی که البته تکلیف آن معلوم نیست – نه معلوم است اینجا تصویب بشود و نه معلوم است آنجا تصویب بشود- نیت آنها این بود که از این توافق راهی پيدا کنند برای نفوذ در کشور، ما این راه را بستیم، ما این راه را بطور قاطع خواهیم بست،نه نفوذ اقتصادی آمریکا را در کشور اجازه خواهیم داد، نه نفوذ سیاسی و نفوذ فرهنگی، با همه توان -که بحمدالله این توان، امروز زیاد هم هست -با این نفوذ مقابله خواهیم کرد.

 35. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۴۱

  ای عزیزان علی رستمیان نه اصولگرا ونه اصلاح‌طلب هست آمده برای مردم نورآباد کار کنه خداوند موفقش کنه جمعی از روستای کولیوند

 36. نویسنده دیدگاه: تحصیل کرده بی کار
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۰۶

  با سلام خدمت تمام دوستان صاحب نظر.
  جهت رفع ابهام در مورد متن برجام برای تمام دوستان.این متن کاملا تخصصی و اجازه برسیش به نماینده های فعلی مجلسم داده نشده و اقای رستمی هم لطف کنن از برجام نگن

 37. نویسنده دیدگاه: سریا
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۳:۳۹

  عالی جان خودتم نمیدونی چی میگی.اولش میگی متن برجام عیب ونقصی نداره بعدش بخاطر یه انتقاد یه چیز دیگه میگی تکلیفتو باخودت مشخص کن بعد ادعای کاندیداتوری داشته باش

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   شهریور ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۱۶

   سریا خانم برو متن و خوب بخون فکر کنم متوجه نشدی بعد کامنت بزار

 38. نویسنده دیدگاه: بلواسی
  آذر ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۲۷

  ما مردم سلسه جناب اقای رستمیان را برازنده ی نمایندگی دو شهرستان سلسله و دلفان می دانیم و با تمام وجود از ایشان حمایت می کنیم.به امید اینکه بعد از سال های طولانی ما هم نماینده ی لایق و مدیر در مجلس داشته باشیم.

 39. نویسنده دیدگاه: دوست
  دی ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۲۲

  مارستمیان راچه دیگران بدشان بیاییدچه نیایید دوستش داریم وامیدواریم که پرچم سرافرازی دلفان رادر انتخابات دردست بگیرد

 40. نویسنده دیدگاه: محروم
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۵ در تاریخ ۰۱:۱۴

  باسلام خدمت نماینده محترم سلسله ودلفان به وعده اشتغال مهندسین کشاورزی لبیک گفتید؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار