سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59440
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » انتصاب یک نورآبادی به سمت ریاست دانشگاه آزاد لرستان
Print This Post
با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفت؛

با پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی یدالله ملکی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان منصوب شد.

به گزارش سلام دلفان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد با پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی یدالله ملکی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان منصوب شد.1790159

در کمیته تعیین روسای دانشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی یدالله ملکی به‌ عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و واحد خرم آباد منصوب شد.

اعضای این کمیته برای تعیین روسای بزرگ‌ترین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در هر استان بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت الاسلام محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، دکتر محمدرضا مخبر دزفولی ‌دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هستند که عصر دیروز یکشنبه در جلسه‌ای صلاحیت دکتر یدالله ملکی رئیس  دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان را که پیشنهاد رئیس این دانشگاه بودند تایید کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان  طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی با اجماع نظر اعضای کمیته انتخاب روسای دانشگاهها انتخاب شد و به این ترتیب استان لرستان از نخستین استان هایی است که تایید صلاحیت رئیس آن به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده است.

 1. نویسنده دیدگاه: لک زاده
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۱۳

  این انصاب میمون رو به دکتر ملکی که از نیروهای خوب ، باسواد و ارزشی این استان به حساب می آیند تبریک میگم، ایشالا که موفق باشن….
  بنده ، هم زمانی که ایشون پاسدار بودن و هم مقطعی که به نظام دانشگاهی کشور پیوستن، ازشون اطلاع داشتم،انصافا” وی مدیری دلسوز و کار آمد هستن و همیشه در خط نظام و رهبری بودن

 2. نویسنده دیدگاه: تباره
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۵۶

  با تبریک و آرزوی موفقیتهای بیشتر ایشان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار