سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59457
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » واکنش لاریجانی به سخنان عراقچی
Print This Post

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:توافق باید جایگاه قانونی پیدا کند و چون تعهداتی را برای کشور ایجاد می کند ضروری است در مجلس مورد بررسی قرار گیرد .

به گزارش سلام دلفان، علی لاریجانی درباره اظهارات اخیر سیدعباس عراقچی معاون وزیر خارجه و اختلاف نظر برخی نمایندگان مجلس درباره ارائه لایحه توافق برجام از طرف دولت به مجلس گفت: این توافق باید جایگاه قانونی پیدا کند و چون تعهداتی را برای کشور ایجاد می کند ضروری است در مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه لایحه دولت در این باره از نگاه سیاسی فوایدی در پی خواهد داشت، افزود: برای ایجاد یک اجماع نظر در مجلس و اینکه مجلس چگونه با این موضوع برخورد کند در حال رایزنی هستیم تا این توافق در مسیر قانونی، متقن و معقولی قرار گیرد.بر اساس این گزارش رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم پیش از این با بیان اینکه شورای عالی امنیت ملی موضوع برجام را دنبال می کند؛ گفت : دولت هم باید در قالب لایحه ای، برجام را به مجلس ارائه کند.به گفته علاءالدین بروجردی، نمایندگان به حق درباره این توافق حساسیت دارند چراکه یکی از تصمیمات تاریخی است که در جمهوری اسلامی ایران اتخاذ می شود.

بروجردی گفت: با توجه به اینکه شورای عالی امنیت ملی موضوع برجام را دنبال می کند نمایندگان نظراتشان را به این شورا ارائه خواهند کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه افزود: دولت هم باید در قالب لایحه ای، برجام را به مجلس ارائه کند و مجلس هم آن را بررسی و نظر خود را اعلام می کند.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار