سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59510
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » بودجه شهرداری‎های لرستان از دهیاری‎ یکی از شهرهای پیشرفته کمتر است/ مهاجرت سالیانه 7 تا 10 هزار لرستانی به کلان شهرها
Print This Post
نماینده مردم دلفان وسلسله در مجلس خبر داد:

سوری نماینده مردم دلفان وسلسله در مجلس با انتقاد از بودجه شهرداری‌های لرستان گفت: بودجه شهرداری‎های این استان به اندازه یکی از دهیاری‎های شهرهای پیشرفته کشور نیست.

به گزارش سلام دلفان، حجت اله سوری در همایش شهرداران استان اظهار کرد: لرستان را محروم نگه داشته‎اند و چنانچه اصل 48 قانون اساسی را در کل کشور اجرا می‎کردند و عدالت و توسعه برای کل کشور بود امرزو لرستان استانی نبود که لفظ محرومیت را یدک بکشد.

وی با بیان اینکه درآمد سرانه مردم لرستان بر کسی پوشیده نیست، بیان کرد: در استانی که مردم آن درآمد ندارند و از عهده پرداخت مالیات بر نمی‎آیند شهرداری‎ها نمی‎توانند کاری از پیش ببرند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: بودجه شهرداری‎های لرستان به اندازه یکی از دهیاری‎های شهرهای پیشرفته کشور نیست.

سوری با بیان اینکه وقتی جایی شهر می‎شود باید زیرساخت و توسعه را داشته باشد، اظهار کرد: برای مناطقی با 2 تا 3 هزار نفر که به شهر تبدیل شدند این شهر شدن هیچ نفعی برایشان ندارد.

وی ادامه داد: اگر سرانه درآمدی و اقتصادی استان این‎گونه باشد مهاجرت‎ها به کلان شهرها به ویژه تهران زیاد می‎شود، براساس آمارهای بررسی شده سالانه بین 7 تا 10 هزار نفر از مردم لرستان مهاجرت می‎کنند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس یادآور شد: کلی از بودجه کشوری هزینه حاشیه شهرها می‎شود و چنانچه این بودجه در همان شهرهای کوچک هزینه و اشتغال پایدار ایجاد شود مهاجرت‎ها کمتر و حاشیه نشینی در اطراف شهرهای بزرگ ایجاد نخواهد شد.

وی گفت: ما ناخواسته در محرومیت قرار گرفته‎ایم و اگربنا به دلایلی اصل 48 قانونی اساسی اجرایی نشد هم اکنون نیز این قانون در بین آقایان وزرا نیز اجرایی نمی‎شود.

سوری بیان کرد: بحث تراکم نیرو در شهرداری‎ها ادامه دارد و چاره ای نیست مگراینکه قانونی تصویب و جلوی این تراکم نیرو گرفته شود.

 

منبع: ایسنا

 1. نویسنده دیدگاه: حسن
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۱۴

  اقای سوری شما مگر نماینده نیستی پس چکار میکنید مگر وظیفه شما دفاع از حق وحقوق مردم نیست پس وای بحال این مردم که شما نماینده انان هستی …

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۴۳

  بخاطر مسولین بی کفایتی که فقط به صندلیهاشون فکر میکنند،از قضا به کسی هم وفا نمی کنه.
  نماینده، رییس اداره،سازمان، مدیر و …..
  این حرفها را چرا به ملت میگید؟پس شما چکاره اید؟

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۰۹

  این نشانه بیش از حد تلاش شما است جناب نماینده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. نویسنده دیدگاه: میربگ
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۴۸

  آقای سوری تا حالا صدایی ازش بلند نمی شد حالا که ایام انتخابات نزدیک است اینا برای تبلیغ است. سایت سلام دلفان شما هم لطفا در این کار دخیل نباشید.

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مرداد ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۵۲

  آقای سوری تورو خدا چیزی نگو.
  دلیل این کمبود انتخاب اعتبار نماینده های ….. مثل خود شماست.پس مقصر اصلی خود مردم هستند که انتخابشون بسیار نادرست بوده

 6. نویسنده دیدگاه: علی
  مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۴۵

  اقا سوری کاملا حق باشماست بنده هیچ گونه ایرادی برشماوارد نمیبینم بلکه آن دوستانی که به شما رای دادند بایستی جوابگو عدم بی کفایتی شما باشند

 7. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مرداد ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۰۱

  خدا وکیلی جناب سوری یک یادگاری خود در دلفان را نام ببرید کدام اقدام شما برای مردم ما فایده دارد .استخدام جهاد.آموزش وپرورش،،تامین اجتماعی کدام …
  دلفانی هایی که به شما رای دادند الان چه پاسخی به مردم دارند آیا روی ماندن ونگاه کردن به مردم را دارند؟یقینا نه…

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار