- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

آیت الله نوری همدانی:مردم ولایتمدار لرستان؛ سابقه درخشانی در دفاع از ارزش های اسلامی دارند

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، آیت الله نوری همدانی عصر روز دوشنبه در دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان و در جمع گروهی از مردم و مسوولان استان، افزود: لرستان مهد پرورش شخصیت های وارسته ای همچون آیت الله بروجردی و آیت الله کمالوند است، سرزمینی پربرکت با مردمانی ولایت مدار و شجاع که در دوران دفاع مقدس، حماسه ها آفریدند.

وی هدف از سفرهای استانی خود را تلاش در راستای تحقق شعار محوری سال مبنی بر ˈحماسه سیاسی و حماسه اقتصادیˈ عنوان کرد و اظهار داشت: باید تلاش کنیم براساس مطالبات مقام معظم رهبری، امسال شاهد خلق حماسه های بزرگ سیاسی و اقتصادی در کشور باشیم.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: دراین سفرها تلاش می کنم در دیدار و گفتگوی مستقیم با مردم، اهداف و نیات شوم دشمنان و بدخواهان اسلام در جریان مبارزه با انقلاب اسلامی را بیان کنم.

آیت الله نوری همدانی سفر به لرستان را دوازدهمین سفر استانی خود ذکر کرد و گفت: امیدوارم این سفر نیز منشا خیر و برکت برای اسلام، انقلاب و کشور باشد.

آیت الله نوری همدانی عصر امروز برای انجام یک سفر 5 روزه وارد استان لرستان شدند.

حضور در گلزار شهدا، دیدار با علما و روحانیون ، خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران ؛ نیروهای مسلح، دانشگاهیان، فرهنگیان، نخبگان و ورزشکاران از جمله برنامه های این سفر پنج روزه است.