سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59646
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توضیح اژه ای درباره بازگشت متهم فتنه 88 به کشور
Print This Post

سخنگوی قوه قضائیه به بازگشت یکی از متهمان فتنه ۸۸ از خارج از کشور به داخل ایران خبر داد و گفت: با گزارش وزارت اطلاعات، این فرد تحت تعقیب قرار گرفته و پرونده‌اش در حال رسیدگی است.

به گزارش سلام دلفان، حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در هشتاد و سومین برنامه سخنگوی قوه در خصوص پرونده‌ای در بومهن و پردیس، اظهار داشت: افرادی با جعل سند نسبت به 290 هکتار از زمین‌های پردیس اقداماتی داشته‌اند که وضعیت روشن شد و ثابت شد که سند جعلی‌ است و سه دست‌اندرکار در این زمینه بازداشت شدند.

سخنگوی قوه قضائیه به اقدامات چند ماهه اخیر سال 94 پرداخت و گفت: همچنان با زمین‌خواران در استان‌های مختلف که مشغول به زمینخواری هستند برخورد می‌شود تا انشاالله درس عبرتی برای سایرین باشد؛ ما دوست نداریم و نظام هم نمی‌خواهد افراد به زندان بروند.

اژه‌ای به ارائه آماری در این زمینه پرداخت و تصریح کرد: در استان مرکزی در همین ماه‌های اخیر 82 هکتار از زمین‌های متصرف‌شده غیرمجاز، رفع تصرف شد؛ همچنین در خراسان رضوی 5 هکتار رفع تصرف شد و مقداری زیادی از باغات که در حریم رودخانه‌ها بودند تخریب شد.

سخنگوی قوه قضائیه ادامه داد: در البرز 31 هکتار رفع تصرف شد، در کرمان در یک مورد 3 هکتار رفع تصرف شد و بیش از 100 هکتار نیز در حال رسیدگی است.

وی ادامه داد: در مازندران نیز در یک مورد یک هکتار رفع تصرف شد.

سخنگوی قوه قضائیه در مورد یکی از متهمان فتنه 88 گفت: یکی از متهمان فتنه 88 که به خارج از کشور رفته بود به ایران بازگشت و به گزارش وزارت اطلاعات تحت تعقیب قرار گرفت و پرونده‌اش در حال رسیدگی است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار