سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59668
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » 19 هزار زوج لرستاني در انتظار دريافت تسهيلات ازدواج/ وام ازدواج یا وام بعد از ازدواج؟!
Print This Post

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های لرستان گفت: ۱۹ هزار زوج لرستانی متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج هستند.

farhangnews_139455-399766-1439355458به گزارش سلام دلفان، “غلامرضا ساکی” دوشنبه در حاشیه ششمین جلسه کارگروه سرمایه‌گذاری و اشتغال لرستان اظهار داشت: عدم تعادل بین منابع و مصارف بانکی دلیل نمی‌شود که بانک‌ها از اعطای تسهیلات خودداری کنند لذا تسهیلاتی که برای پرداخت آن‌ها تعهد داشته باشیم را پرداخت خواهیم کرد.
وی با اشاره به این که پرداخت تسهیلات بهسازی مسکن روستایی در سطح استان در حال اجراست بیان داشت: تسهیلات اشتغال‌زایی و خود‌اشتغالی سازمان بهزیستی نیز در حال پرداخت است.
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های لرستان میزان تعهد پرداخت تسهیلات وام ازدواج استان را حدود هزار میلیارد ریال برشمرد و گفت: در سال ۹۱ تعداد وام‌های ازدواج پرداخت شده در استان ۲۱ هزار و ۲۳۷ فقره بود که این رقم در سال ۹۲ به ۲۵ هزار و ۴۹۳ فقره وام افزایش یافت.
ساکی افزود: در سال ۹۳ تعداد ۳۴ هزار و ۳۰۷ فقره وام ازدواج در استان پرداخت شد و طی سال جاری نیز ۴ هزار و ۵۰۰ فقره وام ازدواج به زوج‌های جوان پرداخت شده است.
وی تعداد زوج‌های متقاضی تسهیلات ازدواج در لرستان را ۱۹ هزار و ۱۴۶ نفر برشمرد و بیان داشت: به تدریج و در طی سنوات آتی به این افراد تسهیلات ازدواج پرداخت خواهد شد.
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های لرستان با بیان این که تسهیلات صندوق توسعه ملی طبق روال خود در حال پرداخت است عنوان کرد: میزان سرمایه‌گذاری در استان به سمت بانک‌ها و موسسات خصوصی با توجه به نرخ سود بالایی که پرداخت می‌کنند سوق داده شده است.
ساکی اضافه کرد: اگر بتوان ۲ هزار میلیارد تومان منابع شبکه بانکی که در اختیار بانک‌های خصوصی و موسسات است را وارد چرخه پرداخت تسهیلات کرد می‌توان به اشتغال و تولید استان کمک‌های زیادی صورت گیرد.
منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار