سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59672
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تلاش مجلس حفظ منزلت و جایگاه واقعی فرهنگیان است
Print This Post
سوری دردیداربا مدیرکل آموزش وپرورش لرستان:

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس گفت: آموزش و پرورش با آرامش و تدبیر توانسته است رضایت‎مندی افکار عمومی را جلب کند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس
به گزارش سلام دلفان، نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس گفت: آموزش و پرورش با آرامش و تدبیر توانسته است رضایت‎مندی افکار عمومی را جلب کند.
حجت‎الله سوری در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با مطلوب ارزیابی کردن آموزش و پرورش در استان افزود: آموزش و پرورش لرستان علی‎رغم محرومیت کلی استان و بودجه و اعتبارات محدود، توانسته است رضایت مندی افکار عمومی را جلب کند.

وی آموزش و پرورش را بسترساز توسعه همه جانبه کشور خواند و اظهار کرد: پیشرفت و توسعه کشور در عرصه‎های مختلف علمی و فناوری وابسته به تلاش آموزش و پرورش و حمایت همه دستگاه های کشور است.

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عزت، افتخار و اقتدار کشور مرهون بالندگی علمی و تخصصی نیروهایی است که در مکتب آموزش و پرورش پرورش یافته‎اند.

سوری اضافه کرد: مجلس از تمام ظرفیت‎ها استفاده می‎کند تا فرهنگیان شان، منزلت و جایگاه واقعی خود را در جامعه حفظ کنند.

وی گفت: بیش از ۹۸ درصد اعتبارات آموزش و پرورش صرف پرداخت حقوق و مزایای کارکنان می‎شود و طبیعی است که با ۲ درصد باقی مانده آموزش و پرورش نتواند به‎درستی سایر مشکلات خود را حل و فصل کند.

لکنا

  1. نویسنده دیدگاه: فرهنگی مدافع حق
    شهریور ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۵۵

    بله اقای سوری؛مشخصه شما باید راضی باشی نه معلمان و دانش اموزان!!چون منافع شما مهمتر است!!تمام مدیران الشتری به احترام تو و مماشات رییس اداره و مدیر کل باقی مانده اند ومدارس را به این روز انداخته اند و طبیعتا تو باید خشنود باشی!!!ولی بدان چوب این بی عدالتی ها را خواهی خورد.اگر نمیدانی بدان که مردم دلفان از بی تدبیری های نماینده ی خود رنج می برند و فرهنگیان عامل مشکلات را نمایندگان سیاسی کار مثل حضرتعالی میدانند نه وزیر فعلی.چرا که شماها مانع تصدی این پست توسط دکتر فرزانه اقای نجفی شدید و دولت به ناچار چهره ای ضعیفتر را معرفی کرد.یقینا شماها چوب این کار را در انتخابات اسفند ماه از دست همین فرهنگیان اگاه خواهید خورد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار