سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59675
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
خانه » اخبار برتر » تراژدی غم انگیز استخدام بی ضابطه غیر بومی ها در دلفان/ پای غیر بومی ها به درمانگاه تامین اجتماعی نورآباد باز می شود؟
Print This Post
بومی گزُیدن یا بومی گزَیدن

اخبار مربوط به استخدام بی ضابطه کادر پزشکی و پیرا پزشکی مورد نیاز درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دلفان، موجی از نگرانی ها را در بین افراد بومی جویای کار ایجاد نموده است .

به گزارش سلام دلفان، هنوز زمان اندکی از ماجرای استخدام بی ضابطه 75 نفر در جهاد کشاورزی دلفان نمی گذرد؛ که این بار اخبار مربوط به استخدام بی ضابطه کادر پزشکی و پیرا پزشکی مورد نیاز درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دلفان، موجی از نگرانی ها را  در بین افراد بومی جویای کار ایجاد نموده  است .DSC02105

این درمانگاه پس از گذشت سالها از کلنگ زنی آن در سال 87 توسط دولت نهم، قرار است در هفته دولت در شهریور ماه سال جاری افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد. طبق برآورد های اولیه، این درمانگاه نیاز به 17 نفر کادر دارد ، که  با وجود نیروهای بومی و مرتبط با این دستگاه، خبرهایی مبنی بر استخدام بی ضابطه، زیر زمینی و فامیل سالاری از طرف مسئولین استانی شنیده می شود ؛ که نگرانی دلفانی ها جویای کار را در پی داشته است، بی شک سکوت، بیشتر از این نه سزاست و نه نشانه ی فرهنگ و تواضع، بلکه فریاد مبین آگاهی و بیداریست.

از سوی دیگر شهرستان دلفان دارای نیروهای جوان وتحصیل کرده ی فراوانیست که بهتر از هر کس دیگری می توانند برای مردم و دیار خویش دل بسوزانند و رنج کمبودها را بی منت و صبورانه بر گرده ی جسور و توانمند خویش حمل کنند.DSC02107

لذا از مسئولین امر انتظار می رود جهت شفاف سازی و پاسخگویی به این شبهات گزارشی از روند کار را باطلاع عموم مردم برسانند و در صورت صحت و سقم چنین اخباری تمام توانایی خود را برای جلوگیری از هرگونه ظلم و اجحافی در حق نیروهای بومی به کار گیرند .

لازم به ذکر است در گفتگوی خبرنگار ما با آقای غلامی معاون فرمانداری دلفان ایشان نیز از پیگیری های لازم برای جذب نیروهای بومی در این درمانگاه خبر دادند و معتقد بودند اولویت استخدام با نیروهای بومی و متخصص است، حال با نزدیک بودن زمان افتتاح این درمانگاه در روزهای آتی باید منتظر بود و دید این بار به طور تمام و کمال از نیروهای متخصص بومی در مسیر خدمت رسانی به مردم شریف وصبور نورآباد استفاده خواهد شد یا خیر….

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: سعید
  مرداد ۲۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۵۲

  از مسوولین استان و شهرستان خواهشمندیم افراد متخصص و تحصیلکرده بومی رو در ادارات شهرستان دلفان استخدام کنن…

 2. نویسنده دیدگاه: نوری
  مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۲

  با سلام و احترام
  جناب بازوند استاندار محترم
  جناب طولابی فرماندار محترم
  مگر در این دلفان با این همه پتانسیل علمی و انبوه جوانان تحصیلکرده و متاسفانه بیکار قحط نیروی کاری است که باید درمانگاه تامین اجتماعی که هنوز به بهره برداری و افتتاح نرسیده ،نیروهای غیر بومی بر آن تحمیل شود.
  شما در برابر خدا و وجدانهای بیدار و محرومیت این مردم نجیب مدیون هستید اگر در مقابل این ظلمها و جفاهایی که به دلفان میرود سکوت اختیار کنید.
  یادتان نرود که دیر یا زود باید گذاشت و گذشت.

 3. نویسنده دیدگاه: ارسلان
  مرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۵۸

  وقتی که نمایندمون غیر بومی باشه انتظاری غیر ازاین نمیره.مقصر خودمون هستیم.
  در لرستان چون منطق راه به جایی نمیبره باید به زور حق خود رو بگیریم.تواضع فایده نداره. باور کنید به زور میشه حقمون رو بگیریم.
  تا کی نورآباد مظلوم واقع بشه؟

 4. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  مرداد ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۳۹

  هر چی سر شما مردم غریبه پرست بیاد،کمه،حقتون

 5. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  شهریور ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۳۳

  اگر یک بار مردم و فارغ اتحصیلان بیکار به اسخدام غیر بومی ها اعتراض میکردند و تا گرفتن نتیجه مطلوب دست از اعتراض نمی کشیدند این وضع ادامه نداشت. مسولین استانی این اجازه را به خود نمی دادند واژه بومی را معنای استانی در نظر بگیرند(بومی باید شهرستانی باشد).تا بهانه ای باشد برای سواستفاده مسولین فرصت طلب…

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار