سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59768
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » تاکید فرماندار دلفان بر اجرای مصوبه استمهال وام های کشاورزی
Print This Post

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان بر اجرای مصوبه هیات وزیران مبنی بر استمهال وام های کشاورزی که به کشاورزان خسارت دیده شهرستان پرداخت شده تاکید کرد.

به گزارش سلام دلفان ،جعفر طولابی سرپرست فرمانداری دلفان گفت : براساس بند ج و د تبصره 11 قانون بودجه سال 94 کل کشور و آیین نامه اجرایی هیات وزیران پیش بینی کرده برای حمایت از کشاورزانی که بر اثر خشکسالی و حوادث غیر مترقبه دچار خسارت شده اند تسهیلات پرداختی به آنان به مدت یک تا سه سال تمدید شود.
وی افزود: براساس این آیین نامه خسارت وارده به کشاورزان می بایست به تایید کارگروه کشاورزی شهرستان دلفان برسد و بانک های عامل موظفند نسبت به امهال تسهیلات کشاورزان اقدام نمایند .
به گفته وی ، بر اثرخشکسالی و سرمازدگی بیش از 172 میلیارد ریال خسارت به بخش کشاورزی شهرستان دلفان وارد شده است.
وی اظهار داشت: پرداخت نشدن تسهیلات پرداختی به کشاورزان شهرستان دلفان موجب 200میلیارد ریال سود دیرکرد شده است که این افزایش برای کشاورزان شهرستان که به سبب خشکسالی و سرمازدگی محصولات آنان دچار خسارت شده نگران کننده است.
طولابی افزود : با توجه به اینکه شغل عمده مردم شهرستان دلفان کشاورزی است خشکسالی و سرما خسارت فراوانی به محصولات کشاورزی این شهرستان وارد کرد و این موضوع موجب کاهش راندمان تولید و سرانه درآمدی کشاورزان منطقه شده است.

منبع: ایرنا

  1. نویسنده دیدگاه: ناجی
    مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۳۸

    درود خدابر فرماندارجدید دلفان وه خیربای ای کاش زودترمیامدی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار