سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 59952
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سالن سینما دیجیتال شهر نورآباد به بهره برداری رسید+عکس/ پخش فیلم های سینمایی بزودی آغاز می شود
Print This Post
آرزوی که پس از 20 سال در حال تحقق است؛

با حضور شاهرخی معاون سیاسی استاندار لرستان و جمعی از اعضای شورای اداری سالن دو منظوره سینمایی-تجمعاتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسید.

به گزارش سلام دلفان، صبح چهارشنبه با حضور شاهرخی معاون سیاسی استاندار لرستان و جمعی از اعضای شورای اداری سالن دو منظوره سینمایی-تجمعاتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسید.

خدارحم بابایی مدیر جدید فرهنگ و ارشاد شهرستان دلفان در حاشیه این مراسم و گفتگو با خبرنگار دلفان امروز گفت:این سالن با مبلغی بالغ بر بیش از 500 میلیون تومان تجهیز شده و هم اکنون آماده بهره برداری است.

وی افزود :ظرفیت آن 254 صندلی می باشد که می تواند منشاء خدماتی برای اصحاب فرهنگ شهرستان دلفان شمرده شود.

بابایی ادامه داد: با توجه به اینکه شهرستان دلفان فاقد سینما می باشد، انشاا.. در آینده ای نزدیک و با مساعد مسئولین استانی خواهیم توانست از این سالن بعنوان سینما دیجیتال جهت اکران فیلم های سینمایی استفاده کرد.

لازم به ذکر است که تنها سینمای شهرستان دلفان که در سال ۱۳۷۳ افتتاح شد و به مدت ۲ سال در کاربری سینما بود اکنون به مدت ۱9 سال است که تعطیل می باشد.

نبود فضای فرهنگی و مکانی برای گذراندن اوقات فراغت همواره به عنوان یکی از دغدغه های جوانان شهرستان دلفان مطرح بوده و پس از تعطیلی سینما سعید، یکی از مهمترین مکان ها برای سپری کردن اوقات فراغت در شهرستان دلفان نیز تعطیل شد که امیدواریم با بهره برداری از این سالن بتوان یکی از خلع های  فراوان موجود در مبحث فرهنگ دلفان  را پر کرد./ دلفان امروز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار