سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 60071
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کواچ شرایط تیم‌ملی قبل از جام جهانی را تشریح کرد
Print This Post

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از برگزاری اردوی تیم ملی در روسیه و انجام سه دیدار در آستانه جام جهانی ابراز رضایت کرد.

به گزارش سلام دلفان، اسلوبودان کواچ در پایان سومین دیدار ایران در اردوی مسکو از برگزاری این اردو ابراز رضایت کرد و گفت: تا اینجای کار رضایت دارم و در سه بازی متوالی (هلند و دو دیدار با روسیه) پیروز شدیم. بهترین بازیکنانم را در این دیدار به کار گرفتم.

وی با بیان اینکه برخی از بازیکنانم را تعویض کردم تا هم آنها را ارزیابی کنم و هم بتوانم نتیجه بازی را تغییر دهم، عنوان کرد: تعویض‌های دوتایی به‌نظرم خوب جواب داد. باز هم با تعویض مدافع میانی خود نتیجه گرفتم، چون او خیلی خوب بازی کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سوال که نظرش درباره بازی دادن به سامان فائزی، امیر غفور و مهدی مهدوی در ست پنجم بازی با روسیه چیست؟ اظهار داشت: خب فکر می‌کنم این سه مهره‌های خوب من در جام جهانی هستند. آنها در جام واگنر نتوانستند حداکثر توانایی خود را به نمایش بگذارند اما در این بازی‌ها بسیار خوب ظاهر شدند. برای جام جهانی تأکیدم این است که همه 14 بازیکن من باید آماده باشند.

کواچ گفت: تیم روسیه همیشه با نگرش بسیار قوی به میدان می‌آید. تیم روسیه با سرویس‌زن‌های پرشی که در اختیار دارد، بسیار قدرتمند است. موزیرسکی و میخایلوف واقعاً مثال‌زدنی هستند اما از طرف دیگر تیم ایران عملکرد بالایی دارد.

تیم ملی والیبال ایران امشب آخرین تمرینات خود را در اردوی آماده سازی روسیه برگزار می‌کند و روز یکشنبه مسکو را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار