سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6010
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » بررسی صلاحیت داوطلبان شوراها بر اساس موازین قانونی در حال انجام است
Print This Post

معاون سیاسی امینتی استانداری لرستان گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستای استان بر اساس موازین قانونی و استعلامات مراجع چهارگانه در حال انجام است.

به گزارش سلام دلفانحسن شریعت نژاد روز چهارشنبه در گفت و گوی  با ایرنا افزود: کار بررسی داوطلبان کاملا قانونی و با جدیت و حساسیت ویژه پیگیری می شود تا در این خصوص حقی از داوطلبان ضایع نشود.

وی اظهار داشت: هیات های اجرایی موظفند در چارچوب استعلام های انجام گرفته فعالیت خود را جهت بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان را انجام دهند تا این اقدام در زمان مقرر خود صورت گیرد.
رییس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: با اشاره به اینکه کار بررسی صلاحیت کاندیداها تا 18 اردیبهشت سال جاری توسط هیات های اجرایی ادامه دارد، اظهار داشت: پس از آن هیات های نظارت وظیفه بررسی صلاحیت ها داوطلبان را آغاز می کنند.
شریعت نژاد همچنین در خصوص سه نفر از نمایندگان مردم لرستان به عنوان هیات عالی نظارت اضافه کرد: همچنین سه نفر از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، کار بررسی صلاحیت نامزدهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان را به عهده دارند.
وی تصریح کرد: فعالیت این افراد به عنوان هیات نظارت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می باشد.
وی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا در روز 24 خرداد سال جاری، اظهار داشت: در عرصه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و 565 روستا و 26 نقطه شهری این انتخابات برگزار می شود.

  1. نویسنده دیدگاه: ندری
    اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶ در تاریخ ۲۳:۴۶

    جای تاسف برای اصلاح طلبان الشتر…قحط الرجال!!!! ایشون نیروی رستمیان است و..

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
آخرین مطالب
رفتن به نوارابزار