سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6010
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » بررسی صلاحیت داوطلبان شوراها بر اساس موازین قانونی در حال انجام است
Print This Post

معاون سیاسی امینتی استانداری لرستان گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستای استان بر اساس موازین قانونی و استعلامات مراجع چهارگانه در حال انجام است.

به گزارش سلام دلفانحسن شریعت نژاد روز چهارشنبه در گفت و گوی  با ایرنا افزود: کار بررسی داوطلبان کاملا قانونی و با جدیت و حساسیت ویژه پیگیری می شود تا در این خصوص حقی از داوطلبان ضایع نشود.

وی اظهار داشت: هیات های اجرایی موظفند در چارچوب استعلام های انجام گرفته فعالیت خود را جهت بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان را انجام دهند تا این اقدام در زمان مقرر خود صورت گیرد.
رییس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: با اشاره به اینکه کار بررسی صلاحیت کاندیداها تا 18 اردیبهشت سال جاری توسط هیات های اجرایی ادامه دارد، اظهار داشت: پس از آن هیات های نظارت وظیفه بررسی صلاحیت ها داوطلبان را آغاز می کنند.
شریعت نژاد همچنین در خصوص سه نفر از نمایندگان مردم لرستان به عنوان هیات عالی نظارت اضافه کرد: همچنین سه نفر از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، کار بررسی صلاحیت نامزدهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان را به عهده دارند.
وی تصریح کرد: فعالیت این افراد به عنوان هیات نظارت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا می باشد.
وی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر روستا در روز 24 خرداد سال جاری، اظهار داشت: در عرصه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و 565 روستا و 26 نقطه شهری این انتخابات برگزار می شود.

  1. نویسنده دیدگاه: ندری
    اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶ در تاریخ ۲۳:۴۶

    جای تاسف برای اصلاح طلبان الشتر…قحط الرجال!!!! ایشون نیروی رستمیان است و..

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار