سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 60155
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کاندیدای نهایی اصلاح طلبان کوهدشت مشخص شد
Print This Post

    سر انجام پس از هفته ها رایزنی و تشکیل جلسات متعدد هم اندیشی بین کاندیداهای احتمالی جبهه ی اصلاحات در کوهدشت، کاندیدای نهایی اصلاح طلبان مشخص شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از میرملاس، سر انجام پس از هفته ها رایزنی و تشکیل جلسات متعدد هم اندیشی بین کاندیداهای احتمالی جبهه ی اصلاحات در کوهدشت، کاندیدای نهایی اصلاح طلبان مشخص شد.IMG_2761

در حالیکه بیش از شش جلسه ی هماهنگی و هم اندیشی بین شش کاندیدای احتمالی اصلاح طلب و با محوریت حاج علی اصغر اسفندیارپور برگزار شده است، در نهایت در سایه ی همدلی و درک شرایط حساس این دوره از انتخابات، این کاندیداها روی معرفی یک گزینه به عنوان کاندیدای نهایی به توافق رسیدند.

این توافق و اجماع به عنوان نقطه ی عطفی در تاریخ سیاسی کوهدشت و رومشکان ماندگار خواهد شد. زیرا مطالبه ی قاطع افکار عمومی طیف اصلاحات در این شهرستانها، به اجماع رسیدن اصلاح طلبان و معرفی یک گزینه ی واحد به عنوان کاندیدای نهایی است.از سوی دیگر تمام صاحب نظران و تحلیلگران سیاسی این منطقه بر این نکته اتفاق نظر دارند که در صورت معرفی گزینه ی واحد از سوی اصلاح طلبان، پیروزی قطعی در انتخابات مجلس آینده با اصلاح طلبان خواهد بود.

متن اطلاعیه ی نشست پایانی این جلسات به شرح زیر است:

اطلاعیه ی شماره ۱ کاندیداهای احتمالی اصلاح طلبان شهرستان کوهدشت و رومشکان

به نام خدا

به اطلاع عموم مردم شریف شهرستانهای کوهدشت و رومشکان و بخشهای تابعه می رساند، در پرتو فضل و عنایات الهی و توجهات ولی عصر(عج) و دعای خیر شما، کار نظرسنجی و شمارش آراء کاندیداهای احتمالی اصلاح طلبان کوهدشت و رومشکان به پایان رسیده و کاندیدای نهایی جریان اصلاح طلبان مشخص شده و تا پایان هفته آینده به حضور شما مردم عزیز معرفی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
آخرین مطالب
رفتن به نوارابزار