سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 60168
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » خدمت به مردم امروز مهم ترین دغدغه دولتمردان است
Print This Post

سرپرست فرمانداری دلفان، با اشاره به اقدامات دولت یازدهم در جهت رفع دغدغه های مردم، گفت: خدمت به مردم مهمترین دغدغه دولتمردان است.

 به گزارش سلام دلفان  جعفر طولابی، فرماندار دلفان، در دیدار با مدیران و مسئولان در این شهرستان که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد، اظهار کرد: خدمت به مردم  مهم ترین رویکرد و دغدغه دولت تدبیر و امید است.

وی، با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در این راستا، افزود: توافق هسته ای و اصلاح سیاست خارجی از جمله اقدامات ارزشمند دولت تدبیر وامید بود.

طولابی، تلاش برای ایجاد ثبات اقتصادی را از دیگر دغدغه های دولت یازدهم خواند و اظهار داشت: دولتمردان در این راستا با برنامه ریزی هدفمند گام برداشتند.

طولابی، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای هیات دولت، در خصوص عملکرد اقتصادی دولت، بیان کرد: دولت یازدهم افدامات ارزشمندی جهت رونق اقتصادی  در کشور داشته است.

وی افزود: افزایش سرمایه گذاری، کاهش تورم، مهار نرخ ارز، ثبات اقتصادی از جمله عملکرد دولت تدبیر و امید در جهت آرامش اقتصادی در کشور بوده است.

طولابی، ابراز کرد: ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی در کشور از دیگر برنامه های دولت تدبیر و امید بود که به خوبی طی دوسال اخیر در کشور عملیاتی شد.

وی با اشاره به برنامه های دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات مردم، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید با تمام توان بهره گیری از توان کارشناسان توانمند در جهت رفع دغدغه های مردم تلاش می کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار