سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 60233
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تجمع منافقین علیه فیلم «محمد رسول‌الله(ص)»
Print This Post

تعدای از منافقین و اعضای گروهک‌های کمونیستی، ضد فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» تجمع کردند!

به گزارش سلام دلفان، همزمان با آغاز نمایش فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» به کارگردانی مجید مجیدی در جشنواره مونترال کانادا، تعداد انگشت‌شماری از اعضای گروهک منافقین و سازمان‌های کمونیستی خارج از کشور در مقابل محل برگزاری این جشنواره و نمایش این فیلم تجمع کردند! آنها در این تجمع پرچم‌ها و پلاکاردهایی حاوی شعار علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را در دست گرفته بودند.

حبیب ایل‌بیگی، معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در واکنش به این اتفاق، در گفت و گو با کیهان اظهار داشت: طبیعی است که منافقین و کمونیست‌ها از ساخت چنین فیلمی ناراحت باشند، اما به تقلید از شهید بهشتی باید به آنها گفت که عصبانی باشند و از عصبانیت بمیرند.

وی ادامه داد: فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» نیز مثل هر فیلم دیگری، قابل نقد کردن است و می‌توان این فیلم را هم همچون سایر فیلم‌ها نقد و ارزیابی کرد. هیچ کس نمی‌گوید که نباید فیلم را نقد کرد. اما یک کسانی به لحاظ ریشه‌ای با این فیلم مشکل دارند؛ آن‌هایی که دوست ندارند ما فیلم دینی بسازیم. البته به انحای مختلفی به این فیلم حمله می‌کنند.

وی در پایان بیان کرد: از آنجایی که این فیلم می‌تواند باعث افتخار جمهوری اسلامی ایران بشود ما هم به عنوان یک ایرانی مسلمان از ساخت و نمایش این فیلم بسیار خوشحال هستیم.

منبع: کیهان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار